Novi trijumf Brđanke, het-trik Arsića

Futsaleri Kluba malog fudbala Brđanka iz Aleksinca zabeležili su još jednan trijumf u jesenjem šampionatu  Regionalne lige – grupa Sever.

Izabranici trenera Milana Đorđevića igrali su u Varvarinu protiv Temnića i u završnici punoj uzbuđenja i neizvesnosti slavili sa 4:7.

Dejan Arsić

Aleksinčani su odlično otvorili utakmicu i prvo poluvreme rešili u svoju korist – 0:3. Domaći tim se „probudio” početkom drugog dela i za samo tri minuta poravnao rezultat. Posle izjednačenja mreže su mirovale pet-šest minuta, da bi Petrović u 32. minutu doneo prednost Brđanki. A onda je na scenu stupio briljantni Dejan Arsić i za pet minuta rešio pitanje pobednika. U finišu  utakmice, od 35. do 40. minuta, Arsić je postigao het-trik idao odlučujući doprinos pobedi svog tima.

Nakon tri kola Brđanka je na trećem mestu sa šest bodova.

Fotografije: KMF Brđanka

TEMNIĆ – BRĐANKA 4:7 (0:3)

STC Temnić, Vararin. Gledalaca: 30. Sudije: Igor Rajković (Despotovac), Vladan Janković (Jagodina). Strelci: 0:1 Pendo u 12, 0:2 Gojković u 13, 0:3 Petrović u 19, 1:3 Kolarević u 23, 2:3 Ćosić u 24, 3:3 Lazarević u 26, 3:4 Petrović u 32, 3:5 Arsić u 35, 3:6 Arsić u 36, 4:6 Janković u37, 4:7 Arsić u 40. minutu. Žuti kartoni: Ćosić (Temnić), Petrović (Brđanka).

TEMNIĆ: MILOŠEVIĆ, ĆOSIĆ, ČUKIĆ, PETKOVIĆ, LAZAREVIĆ, Kolarević, Topalović, Janković, Aksentijević, Lazarević.

BRĐANKA: ŠUĆUR, K. JEVREMOVIĆ, ARSIĆ, SAVIĆ, PETROVIĆ, Đorđević, Gojković, Golubović, Pendo, Tasić.

Brđanka zove navijače

U narednom kolu, u ponedeljak od 21 sat, Brđanka će ugostiti ekipu Timoka iz Zaječara koja je trenutno na liderskoj poziciji sa devet bodova. Iz kluba su pozvali navijače da dođu na utakmicu i sportskim navijanjem pomognu Brđanki u osvajanju važnih bodova.