Нови тријумф Брђанке, хет-трик Арсића

Футсалери Клуба малог фудбала Брђанка из Алексинца забележили су још једнан тријумф у јесењем шампионату  Регионалне лиге – група Север.

Изабраници тренера Милана Ђорђевића играли су у Варварину против Темнића и у завршници пуној узбуђења и неизвесности славили са 4:7.

Дејан Арсић

Алексинчани су одлично отворили утакмицу и прво полувреме решили у своју корист – 0:3. Домаћи тим се „пробудио” почетком другог дела и за само три минута поравнао резултат. После изједначења мреже су мировале пет-шест минута, да би Петровић у 32. минуту донео предност Брђанки. А онда је на сцену ступио бриљантни Дејан Арсић и за пет минута решио питање победника. У финишу  утакмице, од 35. до 40. минута, Арсић је постигао хет-трик идао одлучујући допринос победи свог тима.

Након три кола Брђанка је на трећем месту са шест бодова.

Фотографије: КМФ Брђанка

ТЕМНИЋ – БРЂАНКА 4:7 (0:3)

СТЦ Темнић, Варарин. Гледалаца: 30. Судије: Игор Рајковић (Деспотовац), Владан Јанковић (Јагодина). Стрелци: 0:1 Пендо у 12, 0:2 Гојковић у 13, 0:3 Петровић у 19, 1:3 Коларевић у 23, 2:3 Ћосић у 24, 3:3 Лазаревић у 26, 3:4 Петровић у 32, 3:5 Арсић у 35, 3:6 Арсић у 36, 4:6 Јанковић у37, 4:7 Арсић у 40. минуту. Жути картони: Ћосић (Темнић), Петровић (Брђанка).

ТЕМНИЋ: МИЛОШЕВИЋ, ЋОСИЋ, ЧУКИЋ, ПЕТКОВИЋ, ЛАЗАРЕВИЋ, Коларевић, Топаловић, Јанковић, Аксентијевић, Лазаревић.

БРЂАНКА: ШУЋУР, К. ЈЕВРЕМОВИЋ, АРСИЋ, САВИЋ, ПЕТРОВИЋ, Ђорђевић, Гојковић, Голубовић, Пендо, Тасић.

Брђанка зове навијаче

У наредном колу, у понедељак од 21 сат, Брђанка ће угостити екипу Тимока из Зајечара која је тренутно на лидерској позицији са девет бодова. Из клуба су позвали навијаче да дођу на утакмицу и спортским навијањем помогну Брђанки у освајању важних бодова.