Mreže se tresle 18 puta!

Iako su u Aleksinac doputovali samo sa jednim rezervistom, futsaleri Kluba malog fudbala „Progres” iz Paraćina srčanom i borbenom igrom nadmašili su domaćina, ekipu KMF „Aleksinac 2015”, i zaslužili ceo plen -11:7.

Bila je to, dakle, prava goleada, mreže su se tresle čak 18 puta, golovi su padali u proseku na nešto više od dva minuta. Ali šta vredi kiša golova kad je utakmica odigrana bez prisustva publike, naravno zbog epidemiološke situacije.

Od samog početka meča gosti  su preuzeli inicijativu, igrali su ofanzivno i efikasno i u dva navrataimali pet golova prednosti. Domaći su parirali i pokušavali da koliko-toliko drže rezultatsku ravnotežu.

Na tabeli Treće lige – Istok Aleksinčani su na sedmom mestu sa 16 bodova i u narednom kolu igraju na svom parketu, ovoga puta  protiv  ekipe BSK iz Bujanovca.

ALEKSINAC – PROGRES 7:11 (3:5)

Hala sportova, Aleksinac. Sudije: Nemanja Kostić, Miloš Mitić (Leskovac). Strelci: 0:1 Obradović u 1, 0:2 Jovanović u 2, 1:2 Živić u 3, 1:3 Martić u 8, 2:3 Petrović u 11, 3:3 Đurić u 13, 3:4 Jovanović u 13, 3:5 Jovanović u 17, 3:6 Radojković u 21, 3:7 Jovanović u 23, 3:8 Martić u 25, 4:8 Čudić (KU, 6 m) u 28, 5:8 Živić u 29, 5:9 Martić u 37, 5:10 Obradović u 37, 6:10 Spasić u 38, 6:11 Obradović u 39, 7:11 Spasić u 40. minutu. Žuti karton: Spasić (Aleksinac).

ALEKSINAC: PETKOVIĆ, ZEKA, SPASIĆ, ĐURIĆ, ŽIVIĆ, Matejev, Jezdić, Ristić, Stojanović, Čudić, Petrović, Stevanović.

PROGRES: LUKIĆ, MARTIĆ, OBRADOVIĆ, JOVANOVIĆ, RADOJKOVIĆ, Savić.

Fotografije: Arhiva (autor Dino Denkić).