Лидер поклекао, Крушјани потопили Рутевчане

Изненађење кола догодило се у Корману, где су се састале екипе лидера првенства и јесењг шампиона, Слоге, и Шкрљица из Брадараца.

После боље игре гости су заслужено славили са 1:3.

На игралишту у Гредетину, Напредак 2012 из Крушја до врха је напунио мрежу гостију из Рутевца, победивши чак са 7:1.

Борац је у Трњану са пола туцета голова, дакле са 6:0, победио тим Полета из Витошевца.

Фудбалери Јединства из Бобовишта оправдали су епитет фаворита пошто су на гостоању у Мозгову са 0:2 победили екипу Темпа.

И Црвена зезда је уписала три нова бода пошто је у Горњем Љубешу са 3:0 славила против Ратара из Горње Пешчанице, као и ОФК Слога која је у Добрујецу са 5:3 савладала Рудар 2016 са Алексиначког Рудника.

Табела после 14. кола: Слога је и даље прва са 33 бода, други је Напредак 2012 са бодом мање, на трећем месту је Шкриљац са 31 бодом, четврту позицију заузима Јединство са 28 бодова, пета је Црвена звезда са 25 бодова, итд.

СЛОГА – ШКРИЉАЦ 1:3 (0:1)

Игралиште у Корману. Гледалаца: око 30. Судија: Предраг Милоновић (Ал. Рудник). Стрелци: 0:1 Младеновић, 0:2 Милетић, 1:2 Стевановић у 69, 1:3 Милетић у 87. минуту. Жути картони: Ђорђевић, А. Анђелковић, Станимировић, Новаковић (Слога).

СЛОГА: Вељковић, Стојковић (од 55. Станишковић), Јанићијевић (од 46. Новаковић), Д. Ђорђевић, Стевановић, А. Анђелковић, Ђорђевић, Радојковић (од 70. Дабарчић), Станимировић, М. Анђелковћ, Л. Бабић.

ШКРИЉАЦ: Видојевић, Милошевић, М. Милетић, Петровић, И. Младеновић, Војиновић, С. Милетић, Милошеић, Алек. Стевановић, Стојановски, Андреја Стевановић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – РАТАР 3:0 (0:0)

Игралиште у Горњем Љубешу. Гледалаца: око 20. Судија: Јован Милошевић (Алексинац). Стрелци: 1:0 Н. Живковић, 2:0 С. Живковић у 73, 3:0 Н. Живковић у 80. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Станисављевић, Живић, Тасић (од 46. Голубоић), Јовић, Савић, Милојевић, Лазаревић, Тодоровић (од 75. Степановић), Н. Живковић, Вацић, С. Живковић.

РАТАР: Ђекић, Б. Станковић, Поповић, Михајловић (од 59. Манојловић), Тодоровић, Живадиновић (од 69. Динић), А. Станковић, Костов, Мијајловић, Прокић, Џонић (од 63. Анђелковић).

Фотографије: Милан Јовановић