Kraljevo i Škriljac gaze redom

U četvrtom kolu Opštinske fudbalske lige, lideri prvenstvanastavili su pobednički niz.

Kraljevo je pred svojim navijačima sa 3:1 slavilo protiv Mladosti 1955 iz Moravca. Strelci za Kraljevo bili su: Petar Stanković, Aleksandar Rakić i Stefan Gojković koji jedao gol sa polovine igrališta! Pogodak za goste postigao je Marko Milošević.

Na gostovanju u Dobrujevcu Škriljac iz Bradarca zabeležio je i četvrti trijumf zaredom; sa 1:2 pobedio je OFK Slogu. Strelci za goste bili su Stefan Miletić i veteran Jozić, a za Dobrujevčane Nemanja Tasić.

U Gornjoj Peščanici, gde su igrali Ratar i Vukašinovac, slavili su gosti sa 0:2. Oba gola postigao je Miloš Milošević.

Istim rezultatom, dakle 0:2, završen je meč u Trnjanu između Borca i Rudara 2016 sa Aleksinačkog Rudnika. Za prva pobeda „rudara“ u novom prvenstvu golove su postigli Milan Zemljak u 26. minutu iz penala i Petar Đorđević u 42. minutu. Sudija Marković pokazao je 11 žutih kartona – po pet igračima obeju ekipa i jedan šefu struke Borca nešiću.

U Gornjem Ljubešu Crvena zvezda je pretrpela poraz od Jedinstva iz Bobovišta sa 1:3. Posle tri poraza zaredom, ovo je prvi trujumf ekipe iz Bobovišta.

Jastrebac 2022, kao domaćin u Tešici je pobedio ekipu Rutevca sa 3:2. To je treća „trojka“ novajlije iz Donjeg Suhotna. Trostruki strelac za domaći tim je Nikola Jović.

Slobodan u ovom kolu bio je Polet iz Vitoševca.

Sa stopostotnim učinkom iz četiri kola, odnosno sa po 12 bodova, na tabeli vode Kraljevo i Škriljac. Slede Vukašinovac i Jastrebac sa po devet bodova, zatim Borac i OFK Sloga sa po šest bodova, Rudar 2016, Polet i Crvena zvezda imaju po četiri boda, Jedinstvo je na 10. poziciji sa bodom manje, Mladost 1955 na 11. mestu ima jedan bod, a Ratar i Rutevac zauzimaju 12, odnosno 13. mesto bez bodova.

KRALJEVO – MLADOST 1955 3:1 (2:0)
Igralište u Kraljevu. Sudija: Emil Živković. Strelci: 1:0 Stanković u 1, 2:0 Rakić u 42, 2:1 Milošević u 70, 3:1 Gojković u 76. minutu. Žuti kartoni: Lazarević (Kraljevo), Živković, Ristić (Mladost 1955).

KRALJEVO:Dimitrijević, Petrović, Rušiti, Marinković, V. Stanković, Rakić, Lazić, P. Stanković, Lazarević (od 46. Radovanović), Stamenković, Gojković.
MLADOST 1955: Miladinović, Stević, Smiljković, Grujić, Živković, Ristić, Stanojković, Trifunović, Petrović, Milošević, Kostić.

OFK SLOGA – ŠKRILJAC 1:2 (0:2)
Igralište u Dobrujevcu. Sudija: Stefan Milićević. Strelci: 0:1 S. Miletić u 30, 0:2 Jozić u 33, 1:2 Nemanja Tasić u 83. minutu. Žuti kartoni: Lazić, Radojković, Ivanović, Nikola Tasić (OFK Sloga), Trivunac (Škriljac). Crveni karton: N. Tasić u 89. minutu.

OFK SLOGA: Milenković, S. Matić (od 70. S. Đorđević), Vukić, Živanović (od 41. Nikola Tasić), Nemanja Tasić, U. Matić, Radojković, N. Đorđević, Ivanović, Lazić ( od 72. Lazarević), Jovanović.
ŠKRILJAC: Golubović, M. Miletić, Andrija Stevanović, Trivunac, Mladenović, Aleksandar Stevanović, S. Miletić (od 86. Jovanović), Jozić (od 44. Stanković), Jaćimović, Milunović, Ristić.

RATAR – VUKAŠINOVAC 0:2 (0:1)
Igralište Slatina, Gornja Peščanica. Sudija: Slađan Marković (Aleksinac). Strelci: 0:1 Milošević u 31, 0:2 Milošević u 83. minutu. Žuti karton: Petrov (Vukašinovac).

RATAR: Đekić, B. Stanković, Popović, Tomić, Đorđević, Mihajlović, A. Stanković, Todorović, Kostov (od 35. M. Prokić), I. Prokić, Stevanović.
VUKAŠINOVAC: Vidanović, M. Milošević, Petrov, Stambolić, Marinković (od 50. Vasić), S. Milošević, Zipalović, M. Milošević, Živković, Miletić (od 85. Najdanović), Stanojević (od 2. Mijailović).

JASTREBAC 2022 – RUTEVAC 3:2 (1:1)
Igralište u Tešici. Sudija: Ivan Jovanović. Strelci: 1:0 Jović u 9, 1:1 Stanojević u 15, 2:1 Jović u 50, 3:1 Jović u 54, 3:2 M. Stanković u 60. minutu. Žuti kartoni: Simić (Jastrebac 2022), Milićević, Petrović, Stevanović, trener Radojičić (Rutevac).

JASTREBAC 2022: Petrović, Dinić, F. Ranđelović, Zdravković, Simić, Banković (od 80. M. Novković), A. Grujić (od 70. Tasić), Marinković (od 46. Arsić), Jović, V. Grujić, S. Ranđelović.
RUTEVAC: Zdravković (od 56. Radovanović), Grujić, Milićević, Petrović, Todorović, Stevanović, Tomić, Mitrović, N. Stanković, Stanojević, M. Stanković.

CRVENA ZVEZDA – JEDINSTVO 1:3 (0:0)
Igralište u Gornjem Ljubešu. Sudija: Ivan Jovanović. Strelci: 0:1 Ljubisavljević u 55, 0:2 M. Živković u 73, 1:2 N. Živković u 75, 1:3 Ranđelović u 89. minutu. Žuti kartoni: Popović (C. zvezda), Đorđević (Jedinstvo).

CRVENA ZVEZDA: Milojević, Tasić, Savić, Živanović, Lazarević (od 46. Išpanović), S. Živković, Todorović, Popović, Vacić, Anđelinković, Stepanović (od 60. N. Živković).
JEDINSTVO: Petrović, L. Živković (od 77. Miljković), Ljubenović (od 76. Đorđević), Adamov, Zorkić, Ranđelović, Ljubisavljvić, Stefanović, Dragićević (od 70. Lazarević), Brzaković, M. Živković.

BORAC – RUDAR 2016 0:2 (0:2)
Igralište Kraj pruge u Trnjanu. Sudija: Slađan Marković (Aleksinac). Strelci: 0:1 M. Zemljak (iz penala) u 20, 0:2 P. Đorđević u 43. Minutu. Žuti kartoni: Mihajlović, Miloš Zlatanović, Grujić, Veljković, Martin Zlatanović, šef stručnog štaba Nešić (Borac), Durmišević, Đorđević, M. Zemljak, Branković, Stojanov (Rudar 2016).

BORAC: Veljković, Deletić, D. Stanković, Grujić (od 46. Jovanović, od 76. M.Ilić), I. Ilić (od 46. A. Stanković), Radulović, Đorđević (od 46. V. Stanković), Golubović, Petrović (od 70. Martin Zlatanović), Miloš Zlatanović, Mihajlović.
RUDAR 2016: Stojadinović, A. Đorđević, Miletić, Durmišević, Ivanović, Jovanović, Dabarčić (od 46. Branković), M. Zemljak (od 89. Denić), P. Đorđević (od 83. Milanović), Stojanov, O. Lazić (od 63. Dimitrijević).