Комшије поделиле плен

У комшијском дербију 17. кола Треће футсал лиге – Исток, Брђанка и Озрен из Сокобање поделили су мегдан у Алексинцу и поделили плен – 6:6.

Брђанка је била у вођству већим делом утакмице (до 7. минута водила је чак са 4:0!), али је финишу меча попустила, па су гости четири минута пре краја изједначили резултат.

Четири кола пре краја првенства, Брђанка је на претпоследњем, 10. месту са 16 бодова.

У наредном колу Алексинчани иду у Житорађу на меч против Задругара 2017.

БРЂАНКА – ОЗРЕН 6:6 (4:2)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Ненад Божић, Игор Рајковић. Стрелци: 1:0 Гојковић у 4, 2:0 Стојановић у 7, 3:0 Ђокић у 7, 4:0 Станковић у 7, 4:1 Јанковић у 9, 4:2 Стаменковић у 17, 4:3 Ристић у 24, 5:3 Стојановић у 34, 6:3 Стојановић у 34, 6:4 Живановић у 35, 6:5 Стојковић у 36, 6:6 Живановић у 36. минуту. Жути картони: Ђурић, Ристић (Озрен).

БРЂАНКА: ПЕТКОВИЋ, САВИЋ, НИКОЛИЋ, СТОЈАНОВИЋ, ГОЈКОВИЋ, Станковић, Жижа, Спасић, Алексић, Лазић, Ђокић.

ОЗРЕН: СТОЈКОВИЋ, БОГДАНОВИЋ, БОГОЈЕВИЋ, РИСТИЋ, ЛАЗАРЕВИЋ, Најдић, Живановић, Стаменковић, Богосављевић, Јанковић, Ђурић.

Фотографија: Лична архива.