Još jedna rutinska pobeda

I sa gostovanja u Bujanovcu rukometaši RK Aleksinac vratili su se sa celim plenom; BSK Hebu rutinski su savladali sa 38:24.

− Za razliku od prethodnih utakmica, momci su malo laganije ušli u meč, pa je u prvih sedam-osam minuta bila egal utakmica. Posle smo prelomili rezultat i do kraja održavali razliku. Opet su svi igrači dobili šansu, opet su svi postizali golove i dali svoj doprinos pobedi, tako da mogu da budem zadovoljan − ističe trener Vladan Stošić.

Najviše golova za RK Aleksinac postigao je Nemanja Ristić koji je osam puta zatresao protivničku mrežu, sedam golova postigao je Nikola Stojanović, a šest puta se u listu strelaca upisao Nemanja Đorđević.

BSK HEBA – ALEKSINAC 24:38 (10:17)

SC Mladost, Bujanovac. Sudije: Ivan Golubović (Vlasotince), Milan Janković (Leskovac). Isključenja: BSK Heba 10, Aleksinac 2 minuta. Sedmerci: BSK Heba 4 (3), Aleksinac 4 (3).

BSK HEBA: Nikolić, Menković 4, Stojanović, Janjić 7, Mihajlović, Jovanović 2, Dimitrijević 5, Jović, Mitić 2, Milovanović, Ilić 4,Stevanović.

ALEKSINAC: S. Jovanović, Živanović 1, Ristić 8, N. Jovanović 2, Đorđević 6, Savić 2, Stojković 2, Trivunac 5, Milosavljević, Milanović 4, Nedeljković 1, Mitrović, Stojanović 7.