Још један тријумф Брђанке, Звезда изненадила лидера

Мечевима деветог кола завршен је јесењи део првенства у Регионалној футсал лиги – група Север.

Брђанка је у Алексинцу угостила екипу Тимакума из Књажевца. После изједначене игре у првом полувремену (2:2), Алексинчани су у наставку додали гас и освојили важне бодове у трци за сам врх табеле – 8:3. Арсић, Јевремовић и Спасић су постигли по два гола, а Пендо и Мајдевац по један.

Звезда из Горњег Љубеша синоћ је у Зајечару играла против лидера првенства, Тимока 2013. Мало ко је очекивао, али црвено-бели су успели да откину бод лидеру; у првом полувремену било је 3:2, у другом делу десио се преокрет, 10 минута пре краја Звезда је водила са 3:5, на крају подела плена – 6:6. Хет-трик за Звезду постигао је Михајло Цветковић, по један гол дали су Ђорђевић, Лукић и Живковић.

У јесењем делу првенства шампионску титулу освојио Тимок 2013 са 20 бодова, Брђанка је на другом месту са бодом мање, док је Звезда заузела седму позицију са 10 бодова.

БРЂАНКА – ТИМАКУМ 8:3 (2:2)

Хала спортова, Алексинац. Гледалаца: око 100. Судије: Иван Станковић, Богдан Тошић (Ниш). Стрелци: 0:1 Милетић у 7, 1:1 Арсић у 15, 1:2 Милијић у 17, 2:2 Пендо у 20, 3:2 Арсић у 32, 4:2 Јевремовић у 34, 5:2 Јевремовић у 34, 6:2 Спасић у 35, 6:3 Савић у 35, 7:3 Спасић у 36, 8:3 Мајдевац у 39. минуту. Жути картони: Савић, Милијић (Тимакум).

БРЂАНКА: ШУЋУР, ЈЕЗДИЋ, АРСИЋ, ЈЕВРЕМОВИЋ, ПЕНДО, Ђорђевић, Спасић, Савић, Николић, Станковић, Гојковић, Мајдевац.

ТИМАКУМ: ХРИСТОВ, МИЛЕТИЋ, МИХАЈЛОВИЋ, СТЕВАНОВИЋ, САВИЋ, Стојановић, Михајловић, Стојадиновић, Милијић, Стевановић, Цибрић.

ТИМОК 2013 – ЗВЕЗДА 6:6 (3:2)

Спортска хала, Зајечар. Гледалаца: 50. Судије: Стефан Мамула, Срђан Анђелковић (Бор). Стрелци: 1:0 Рамадани у 11, 1:1 Цветковић у 11, 2:1 Митровић у 13, 3:1 Митровић у 19, 3:2 Ђорђевић (10 м) у 19, 3:3 Цветковић у 28, 3:4 Цветковић у 29, 3:5 Лукић у 30, 4:5 Цокић (10 м) у 33, 5:5 Рамадани (10 м) у 34, 5:6 Живковић у 34, 6:6 Николић у 36. минуту. Жути картони: Николић, Рамадани (Тимок 2013), Лукић, Живковић (Звезда). Црвени картон: Степановић (Звезда) у 38. минуту.

ТИМОК 2013: ПИВЉАНИН, ЦОКИЋ, ЦВЕТКОВИЋ, МИРКОВИЋ, РАМАДАНИ, Стојчић, Бузеј, Николић, Митровић, Марињескоић.

ЗВЕЗДА: МИЛЕНКОВИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, ДАБАРЧИЋ, ЦВЕТКОВИЋ, ЖИВКОВИЋ, Станисављевић, Тасић, Лукић, Степановић.