Još jedan poraz Napretka

U Zoni Centar proteklog vikenda odigrane su utakmice četvrtog kola.

Fudbaleri OFK Napretka 1929 poraženi su u Aleksincu sa 0:2 od ekipe Orljana. Gosti su došli do prednosti u 60. minutu pogotkom Nikolića. U 87. minutu Napredak je postigao pogodak koji je poništen, pa je došlo do kraćeg prekida, a konanačan rezultat postavio je Stanković minut pre kraja utakmice.

Moravica je u Subotincu sa 2:1 pobedila OFK Brzi brod sa 2:1. Golove za Moravicu postigli su Milunović u 14. i Nešović u 89. minutu, a za goste Dinić minut pre kraja prvog poluvremena.

Na gostovanju u Ražnju žitkovačka Morava je protiv Bukovika igrala nerešeno – 2:2. Ražanjci su do prednosti stigli u 6. minutu preko Stoilkova, a na 2:0 povisio je Jovanović u 51. minutu iz jedanaesterca. Za Moravu golove su dali Janković u 68. i Marjanović u 85. minutu.

Interesanto je da su u preostalih pet utakmica trijumfovali gosti.