Још један пораз Напретка

У Зони Центар протеклог викенда одигране су утакмице четвртог кола.

Фудбалери ОФК Напретка 1929 поражени су у Алексинцу са 0:2 од екипе Орљана. Гости су дошли до предности у 60. минуту поготком Николићa. У 87. минуту Напредак је постигао погодак који је поништен, па је дошло до краћег прекида, а конаначан резултат поставио је Станковић минут пре краја утакмице.

Моравица је у Суботинцу са 2:1 победила ОФК Брзи брод са 2:1. Голове за Моравицу постигли су Милуновић у 14. и Нешовић у 89. минуту, а за госте Динић минут пре краја првог полувремена.

На гостовању у Ражњу житковачка Морава је против Буковика играла нерешено – 2:2. Ражањци су до предности стигли у 6. минуту преко Стоилкова, а на 2:0 повисио је Јовановић у 51. минуту из једанаестерца. За Мораву голове су дали Јанковић у 68. и Марјановић у 85. минуту.

Интересанто је да су у преосталих пет утакмица тријумфовали гости.