Голови Бојовића и Ристића у последњи час!

Доста узбуђења и неизвесности било је на утакмици 6. кола Прве лиге – Исток између Алексинца и БСК Хебе.

На полувремену 15:16, у финишу меча, у последњем минуту, головима Бојовића и Немање Ристића, Алексинчани су поравнали резултат – 32:32 и освојили драгоцен бод.

− Са искусним екипама тешко излазимо на крај, јер имамо недовољно искусне играче и то нам прави велике проблеме − казао је за наш портал теенер РК Алексинац, Владан Стошић. − Међутим, овога пута мало умећем, мало срећом али и пуном борбеношћу успели да у последњи час надокнадимо два гола заостатка и засвим заслужено освојимо бод − додаје Стошић.

Алексинац је тренутно на 11. месту са 3 бода, а у наредном колу је слободан јер је екипа Младости из Врања одустала од такмичења.

У 8. колу Алексинац ће угостити лесковачку Дубочицу 54.

АЛЕКСИНАЦ – БСК ХЕБА 32:32 (15:16)

Хала спортова, Алексинац. Гледалаца: 50. Судије: Милош Радојичић, Марјан Стефановић (Лесковац). Седмерци: Алексинац 8 (7), БСК Хеба 5 (4). Искључења: Алексинац 8, БСК Хеба 20 минута.

АЛЕКСИНАЦ: Благојевић, М. Ристић 2, Н. Ристић 4, Вељовић 6, Бојовић 6, Ђорђевић 1, Златковић 6, Тривунац 2, Недељковић, Стевановић, Ивановић, Цако 2, Стефановић, Стојановић 3.

БСК ХЕБА: У. Ташковић, Јовановић 7, Илић, Јањић 1, Мишић 6, С. Ташковић 9, Лукић,Тасић 2, Ристић, Марјановић 3, Пашић, Николић, О. Додић, Л. Додић, Стајић 4.

Играч утакмице: Вељко Вељовић (Алексинац).

Фотографије: РК Алексинац