Други тријумф Житковчана

Првенство фудбалера у Зони Центар настављено је јуче мечевима трећег кола.

На свом стадиону у Житковцу пред око 300 гледалаца, Морава је са 3:1 победила Малошиште и тако забележила други тријумф у новом шампионату. Млади Димитрије Раденковић постигао је два гола, у 30. и 32. минуту, а Цветковић један, у 52. Гол за госте дао је Раимовић у 81. минуту.

Екипа ФК “Морава” Житковац

Остала два наша представника у друштву зонаша играли су у гостима и поражени су. ОФК Напредак 1929 из Алексинца изгубило је у Нишу од ОФК Ниша са 4:0, док је Моравица из Суботинца у Белотинцу од Наших крила поражена са 3:0.