Davidu najsjajnije odličje

Takmičari Džudo kluba „Aleksinac” učestvovali su u nedelju na jubilarnom, 20. po redu Međunarodnom turniru „Vuk open” u Nišu i osvojili pet medalja i tri peta mesta.

Najsjajnije odličje izborio je David Milojević u kategoriji mlađih pionira do 66 kilograma. Bronzana odličja osvojili su mlađi pioniri: Lav Petrović (do 42 kg) i Lazar Stamenković (do 60 kg), zatim Đorđe Đorđević (st. pioniri, do 66 kg) i Sofija Milošević (st. pionirke, do 63kg). Nadomak medalja bilo je troje takmičara koji su u svojim kategorijama osvojili peta mesta, a to su Petra Ristić, Ksenija Pavlović i Vuk Petrović.

Turnir je organizovao Džudo klub „Niš”, uz učešćnje 335 takmičara iz 44 kluba iz Srbije, Republike Srpske, Bugarske, Severne Makedonije, Rumunije, Crne Gore, Grčke i Severne Makedonije.