Чудић и Ђурић бржи од пиштаљке

Футсалери Клуба малог фудбала „Алексинац 2015”, у оквиру 21. кола Треће лиге – Исток,  победили су синоћ на свом паркету екипу нишког Академца са 9:6. Гости су први део утакмице решили у своју корист са 3:2.  У  наставку Алексинчани су успели да начине преокрет и у последњем минуту утакмице, головима Чудића и Ђурића,  освоје три важна бода.  Непун минут пре самог  краја  гости су имали прилику да стигну до егала, али је нису искористили.

Све у свему,  меч је био чврст, борбен и пун неизвесности.

После овог кола „Алексинац 2015” је на деветом месту са 22 бода, а у наредном колу игра у Нишу против лидера првенства, Гвозденог пука.

АЛЕКСИНАЦ – АКАДЕМАЦ 9:6 (2:3)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Жељко Стоилков (Алексинац), Немања Марковић (Сокобања). Стрелци: 0:1 Живковић у13, 1:1 Ристић у 15, 1:2 Станковић у 16, 2:2  Јездић у 18, 2:3 Станковић у 18, 3:3 Ристић у 22, 4:3 Јездић у 25, 5:3 Ристић у 25, 5:4 Ђорђевић у 25, 6:4 Јездић у 26, 7:4 Јездић у 30, 7:5 Чупујеровић у 38, 7:6 Станковић у 39, 8:6 Чудић и 40, 9:6 Ђурић у 40. минуту.  Жути картони: Петковић (Алексинац), Маринковић (Академац). Црвени картони: Зека (Алексинац), Бабић (Академац) у 24. минуту.

АЛЕКСИНАЦ: ПЕТКОВИЋ, РИСТИЋ, ЈЕЗДИЋ, ЂУРИЋ, ЧУДИЋ, Зека.

АКАДЕМАЦ: МАРИНКОВИЋ, БАБИЋ, ЖИВКОВИЋ, ЧУМПУЈЕРОВИЋ, СТАНКОВИЋ, Ђорђевић.

Фотографије из архиве, аутор: Дино Денкић.