Брђанка преокретом до победе, Доктори и Звезда празних шака

У 9. колу Треће футсал лиге – група Исток футсалери алексиначке Брђанке играли су у Бујановцу против екипе Клуба малог фудбала Зуфо.

После 4:2 на полувремену, Алексинчани су заиграли много боље у наставку. Смогли су снаге да у 32. минуту стигну до егала, да би потом  головима Николића и Петровића,  преокренули резултат и освојили цео плен – 4:6.

Брђанка је на 8. месту са 11 бодова, а у наредном колу у понедељак (11. децембар, 21 сат) дочекује Миџор 192 из Пирота.

У Регионалној футсал лиги – Југ, где се такмиче Звезда из Горњег Љубеша и Доктори фудбала из Доњег Адровца, одиграни су мечеви 8. кола.

Доктори су у Нишу поделили мегдан са екипом Ниш 92. Били су бољи током већег дела утакмице, у првих 15 минута имали су предност од три гола, а на полувреме су отишли са резултатом 2:3. У другом делу, међутим, дошло је до пада  концентрације и грешака,  што су Нишлије искористиле и брзим контрама стигле до победе са голом разлике – 8:7.

Футсалери Звезде играли су у Прокупљу и доживели праву катастрофу; Долап је славио са 11:1!

Доктори су на 4. месту са 10 бодова, док је Звезда на дну табеле са – 1 бодом.

ЗУФО – БРЂАНКА 4:6 (4:2)

СЦ „Младост“, Бујановац. Судије: Иван Станковић, Марко Марковић (Ниш). Стрелци: 1:0 Бачки у 3, 2:0 Салији у 8, 3:0 Бачки у 15, 3:1 Николић у 15, 4:1 Ајети у 17, 4:2 Николић у 19, 4:3 Арсић у 28, 4:4 Арсић у 32, 4:5 Николић у 36, 4:6 Петровић у 40. минуту. Жути картони: Арсић, Петровић, Стојановић (Брђанка).

ЗУФО: СТАНКОВИЋ, СТОШИЋ, БАЧКИ, ИСЕНИ, КЉАЈИЋ, Јовановић, Ајети, Салији, Милић.

БРЂАНКА: ШУЋУР, ПЕТРОВИЋ, СТОЈАНОВИЋ, САВИЋ, РИСТИЋ, Стевановић, Арсић, Николић.

НИШ 92 – ДОКТОРИ ФУДБАЛА 8:7 (2:3)

Хала ОШ „М. Антић“, Ниш. Судије: Стефан Филиповић (Лесковац), Милош Стаменковић (Власотинце). Стрелци: 0:1 Живковић у 3, 0:2 Живковић у 10, 0:3Ђорђевић у 15, 1:3 Павловић у 16, 2:3 Павловић у 18, 3:3 Јовић у 29, 4:3  Јовић у 31, 5:3 Ивановић у 32, 5:4 Ђорђевић у 32, 6:4 Антанасијевић у 34, 6:5 Поповић у 36, 7:5 Ивановић у 36, 8:5 Антанасијевић у 37, 8:6 Поповић у 39, 8:7 Новковић у 40. минуту.

НИШ 92: ЗЛАТКОВИЋ, ДРАГИШИЋ, ПАВЛОВИЋ, АНТАНАСИЈЕВИЋ, ЈОВИЋ, Жикић, Симоновић, Ивановић, Станисављевић, Величковић, Стаменковић.

ДОКТОРИ ФУДБАЛА: А. РИСТИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, ПОПОВИЋ, НОВКОВИЋ, ЖИВКОВИЋ, Младеновић, Ђошев, Нешић, Дабарчић, Голубовић.

ДОЛАП – ЗВЕЗДА 11:1 (5:1)

Спортска хала „Др Зоран Ђинђић“, Прокупље. Судије: Никола Илић (Пирот), Предраг Христов (Ниш). Стрелци: 1:0 Ђ. Милошевић у 3, 2:0 Максовић у 4, 3:0 Максовић у 6, 4:0 Димитријевић у 8, 5:0 Марко Ђорђевић у 9, 5:1 Радојковић у 15, 6:1 Марко Ђорђевић у 22, 7:1 Максовић у 24, 8:1 М. Милошевић у 25, 9:1 Максовић у 27, 10:1 Ђ. Милошевић у 37, 11:1 Смиљковић у 40. минуту.

ДОЛАП: АРАНЂЕЛОВИЋ, ОРОВИЋ, МАКСОВИЋ, М. МИЛОШЕВИЋ, Ђ. МИЛОШЕВИЋ, Димитријевић, Јовановић, Марко Ђорђевић, Марјан Ђорђевић, Смиљковић, Антанасковић.

ЗВЕЗДА: СТЕПАНОВИЋ, ЖИВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, РАДОЈКОВИЋ, РАДИЧЕВИЋ, Антић.

Фотографије: Инстаграм профили КМФ Брђанка и КМФ Доктори фудбала