Brđanka preokretom do pobede, Doktori i Zvezda praznih šaka

U 9. kolu Treće futsal lige – grupa Istok futsaleri aleksinačke Brđanke igrali su u Bujanovcu protiv ekipe Kluba malog fudbala Zufo.

Posle 4:2 na poluvremenu, Aleksinčani su zaigrali mnogo bolje u nastavku. Smogli su snage da u 32. minutu stignu do egala, da bi potom  golovima Nikolića i Petrovića,  preokrenuli rezultat i osvojili ceo plen – 4:6.

Brđanka je na 8. mestu sa 11 bodova, a u narednom kolu u ponedeljak (11. decembar, 21 sat) dočekuje Midžor 192 iz Pirota.

U Regionalnoj futsal ligi – Jug, gde se takmiče Zvezda iz Gornjeg Ljubeša i Doktori fudbala iz Donjeg Adrovca, odigrani su mečevi 8. kola.

Doktori su u Nišu podelili megdan sa ekipom Niš 92. Bili su bolji tokom većeg dela utakmice, u prvih 15 minuta imali su prednost od tri gola, a na poluvreme su otišli sa rezultatom 2:3. U drugom delu, međutim, došlo je do pada  koncentracije i grešaka,  što su Nišlije iskoristile i brzim kontrama stigle do pobede sa golom razlike – 8:7.

Futsaleri Zvezde igrali su u Prokuplju i doživeli pravu katastrofu; Dolap je slavio sa 11:1!

Doktori su na 4. mestu sa 10 bodova, dok je Zvezda na dnu tabele sa – 1 bodom.

ZUFO – BRĐANKA 4:6 (4:2)

SC „Mladost“, Bujanovac. Sudije: Ivan Stanković, Marko Marković (Niš). Strelci: 1:0 Bački u 3, 2:0 Saliji u 8, 3:0 Bački u 15, 3:1 Nikolić u 15, 4:1 Ajeti u 17, 4:2 Nikolić u 19, 4:3 Arsić u 28, 4:4 Arsić u 32, 4:5 Nikolić u 36, 4:6 Petrović u 40. minutu. Žuti kartoni: Arsić, Petrović, Stojanović (Brđanka).

ZUFO: STANKOVIĆ, STOŠIĆ, BAČKI, ISENI, KLJAJIĆ, Jovanović, Ajeti, Saliji, Milić.

BRĐANKA: ŠUĆUR, PETROVIĆ, STOJANOVIĆ, SAVIĆ, RISTIĆ, Stevanović, Arsić, Nikolić.

NIŠ 92 – DOKTORI FUDBALA 8:7 (2:3)

Hala OŠ „M. Antić“, Niš. Sudije: Stefan Filipović (Leskovac), Miloš Stamenković (Vlasotince). Strelci: 0:1 Živković u 3, 0:2 Živković u 10, 0:3Đorđević u 15, 1:3 Pavlović u 16, 2:3 Pavlović u 18, 3:3 Jović u 29, 4:3  Jović u 31, 5:3 Ivanović u 32, 5:4 Đorđević u 32, 6:4 Antanasijević u 34, 6:5 Popović u 36, 7:5 Ivanović u 36, 8:5 Antanasijević u 37, 8:6 Popović u 39, 8:7 Novković u 40. minutu.

NIŠ 92: ZLATKOVIĆ, DRAGIŠIĆ, PAVLOVIĆ, ANTANASIJEVIĆ, JOVIĆ, Žikić, Simonović, Ivanović, Stanisavljević, Veličković, Stamenković.

DOKTORI FUDBALA: A. RISTIĆ, ĐORĐEVIĆ, POPOVIĆ, NOVKOVIĆ, ŽIVKOVIĆ, Mladenović, Đošev, Nešić, Dabarčić, Golubović.

DOLAP – ZVEZDA 11:1 (5:1)

Sportska hala „Dr Zoran Đinđić“, Prokuplje. Sudije: Nikola Ilić (Pirot), Predrag Hristov (Niš). Strelci: 1:0 Đ. Milošević u 3, 2:0 Maksović u 4, 3:0 Maksović u 6, 4:0 Dimitrijević u 8, 5:0 Marko Đorđević u 9, 5:1 Radojković u 15, 6:1 Marko Đorđević u 22, 7:1 Maksović u 24, 8:1 M. Milošević u 25, 9:1 Maksović u 27, 10:1 Đ. Milošević u 37, 11:1 Smiljković u 40. minutu.

DOLAP: ARANĐELOVIĆ, OROVIĆ, MAKSOVIĆ, M. MILOŠEVIĆ, Đ. MILOŠEVIĆ, Dimitrijević, Jovanović, Marko Đorđević, Marjan Đorđević, Smiljković, Antanasković.

ZVEZDA: STEPANOVIĆ, ŽIVIĆ, JOVANOVIĆ, RADOJKOVIĆ, RADIČEVIĆ, Antić.

Fotografije: Instagram profili KMF Brđanka i KMF Doktori fudbala