Брђанка и Доктори – без респекта према лидерима

Футсалери Клуба малог фудбала Доктори фудбала из Доњег Адровца поражени су у Алексинцу од лидера Регионалне лиге – Југ, Пчиње из Трговишта, резултатом 5:7.

До 26. минута Доктори су парирали лидеру, а онда су гости за три минута постигли три гола. У 31. минуту Славко Ђорђевић је смањио на 3:5. Опет су на сцену ступили гости и головима Ристића и Додића увећали предност. Минут пре краја, Недељковић је грешком погодио сопствену мрежу, да би затим Дабарчић поставио коначан резултат.

Доктори фудбала су на трећем месту са 16 бодова, а у следећем колу гостују екипи Прокупља.

***

И екипа алексиначке Брђанке, у оквиру 15. кола Треће лиге – Исток, као гост поделила је мегдан са лидером првенства, Јагодином.

Храбром и офанзивном игром, без имало респекта, Алексинчани су у потпуности изненадили лидера и први део утакмице решили у своју са 3:5.

Међутим, у другом полувремену Јагодинци су за два минута успели да дођу до егала, а затим и да преокрену резултат и забележе победу од 7:5.

Са 14 бодова Брђанка заузима осмо место.

ДОКТОРИ ФУДБАЛА – ПЧИЊА 5:7 (1:1)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Александар Ранђеловић, Предраг Христов. Стрелци: 0:1 Велиновић у 5, 1:1 Живковић у 19, 1:2 Ристић у 21, 2:2 С. Ђорђевић у 22, 2:3 Ристић у 26, 2:4 Смиљковић у 26, 2:5 Давидовић у 29, 3:5 С. Ђорђевић у 31, 3:6 Ристић у 32, 3:7 Додић у 38, 4:7 Недељковић (аутогол), 5:7 Дабарчић у 39. минуту. Жути картони: Пауновић, Додић (Пчиња).

ДОКТОРИ ФУДБАЛА: МИТИЋ, С. ЂОРЂЕВИЋ, ДАБАРЧИЋ, ЖИВКОВИЋ, МАТЕЈЕВ, Д. Ђорђевић, Ђокић, Голубовић, Јовчић, И. Ловренчић.

ПЧИЊА: ТОМИЋ, ПАУНОВИЋ, ВЕЛИНОВИЋ, ДОДИЋ, РИСТИЋ, Поповић, Смиљковић, Миленковић, Ивановић, Давидовић, Недељковић, Спасић.

ЈАГОДИНА – БРЂАНКА 7:5 (3:5)

Хала спортова ЈАССА, Јагодина. Судије: Милош Грујић, Младен Стојиљковић. Стрелци: 0:1 Гојковић (6 м) у 9, 0:2 Пејковић у 11, 0:3 Гојковић у 12, 1:3 Анђелковић у 13, 1:4 Лазић у 13, 2:4 Анђелковић у 15, 2:5 Стојановић (10 м) у 18, 3:5 Арсић у 19, 4:5 Анђелковић у 23, 5:5 Анђелковић у 24, 6:5 Анђелковић у 32, 7:5 Анђелковић у 35. минуту.

ЈАГОДИНА: Д. ЈОВАНОВИЋ, ВЛАЈКОВИЋ – ТОМИЋ, АНЂЕЛКОВИЋ, МИТАКОВИЋ, Б. ЈОВАНОВИЋ, Н. Васић, С. Васић, Трифуновић, Милошевић, Арсић, Јанковић, Милетић.

БРЂАНКА: ПЕТКОВИЋ, СТОЈАНОВИЋ, СТЕВАНОВИЋ, ГОЈКОВИЋ, ЛАЗИЋ, Алексић, Пејковић.

Фотографије: Лична архива