Brdjanka

Брђанка до ногу потукла Чаршију

На старту пролећног дела шампионата Регионалне лиге – група Север, футсалери Брђанке на свом паркету победили су Чаршију из Трстеника са 10:3 и тако се реванширали за пораз у јесењем првенству од 7:6.

У првом делу утакмице Брђанка је у два наврата била у предности, али су упорни гости успели да поравнају резултат. У самом финишу првог полувремена капитен Слободан Живковић је погодио циљ и донео мининималну предност свом тиму – 4:3.

У другом делу друга прича. Брђанка је додала гас и до ногу потукла индиспониране Трстеничане – 10:3.

Епитет играча утакмице понео је троструки стрелац Владимир Гојковић, два гола постигао је Немања Рајковић, а по једанпут у листу стрелаца уписали су се Данијел Николић, Слободан Живковић, Никола Бабић, Андрија Љубисављевић и Далибор Матејев.

У наредном, 10. колу Регионалне лиге – Север, Брђанка одлази на ноге екипи Бора. Од исхода ове утакмице зависиће даљи планови Алексинчана који не крију амбиције за пласман у виши ранг – Трећу футсал лигу.

KMF Brdjanka
КМФ Брђанка

БРЂАНКА –ЧАРШИЈА 10:3 (4:3)

Хала спортова Алексинац. Гледалаца: око 50. Судије: Иван Станковић, Игор Младеновић (обојица из Ниша). Стрелци: 1:0 Гојковић у 4, 2:0 Гојковић у 6, 2:1 Марић у 7, 2:2 Александрић у 11, 3:2 Николић у 13, 3:3 Александрић у 19, 4:3 Живковић у 20, 5:3 Гојковић у 23, 6:3 Рајковић у 31, 7:3 Рајковић у 32, 8:3 Н. Бабић у 32, 9:3 Љубисављевић у 36, 10:3 Матејев у 40. минуту. Жути картони: Спасић, Љубисављевић (Брђанка).

БРЂАНКА: ЂОРЂЕВИЋ, ЖИВКОВИЋ, ЉУБИСАВЉЕВИЋ, ГОЈКОВИЋ, Н. БАБИЋ, Аранђеловић, Динчић, Матејев, Николић, Рајковић, Спасић.

ЧАРШИЈА: ЈОЧИЋ, ЈОВАНОВИЋ, СТЕФАНОВИЋ, МИЛОВАНОВИЋ, АЛЕКСАНДРИЋ, Васиљевић, Марић, Љубичић.