Брђанка декласирала Задругар, Доктори убедљиви

У осмом колу Треће лиге – Исток футсалери алексиначке Брђанке на свом паркету декласирали екипу Задругара 2017 из Житорађе, победивши резултатом 7:1.

Петоструки стрелац је Никола Стојановић, а по један гол додали су Вукојевић и Шућур.

Брђанка сада има осам бодова и заузима осмо место, а у наредном колу иде у Бујановац на меч против екипе Клуба малог фудбала Зуфо.

*****

Екипа Клуба малог фудбала Доктори фудбала из Доњег Адровца, који се такмичи у Регионалној лиги – Југ, одиграла је две утакмице за два дана и забележила по један реми и победу.

Најпре су у недељу у Алексинцу, у оквиру 7. кола,  играли са Линдоретом из Прешева. После резултатске клацкалице, у самом финишу утакмице гости су имали предност од једног гола.

Међутим, у последњи час Марко Дабарчић је поравнао резултат и донео бод свом тиму – 5:5.

А синоћ Доктори су у Алексинцу одиграли заосталу  утакмицу 5. кола против екипе Прокупља и славили врло убедљиво – са 4:0. Два гола постигао је Амир Зека, а по један Новковић и Ђорђевић.

Доктори су тренутно на 4. месту са 10 бодова.

У следећем колу гостоваће екипи КМФ Ниш 92.

БРЂАНКА – ЗАДРУГАР 2017 7:1 (3:1)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Бојан Милић (Крушевац), Славиша Јаковљевић. Стрелци: 1:0 Стојановић у 3, 2:0 Вукојевић у 8, 2:1 Милић у 14, 3:1 Стојановић у 17, 4:1 Стојановић у 31, 5:1 Стојановић у 32, 6:1 Стојановић у 33, Шућур у 38. минуту. Жути картони: Стојановић (Брђанка), Милић, Стојановић (Задругар).

БРЂАНКА: ШУЋУР, САВИЋ, СТОЈАНОВИЋ, ПЕТРОВИЋ, РИСТИЋ, Јахић, Арсић, Стевановић, Вукојевић.

ЗАДРУГАР 2017: С. МАРКОВИЋ, АРСЕНИЈЕВИЋ, ТОДОРОВИЋ, Н. МАРКОВИЋ, МИЛИЋ, Лазаревић, Милошевић, Павловић, Стојановић, Станковић, Ранђеловић.

ДОКТОРИ ФУДБАЛА – ПРОКУПЉЕ 4:0 (3:0)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Иван Станковић, Јован Бојчић (Ниш). Стрелци: 1:0 Зека у 17, 2:0 Новковић у 18, 3:0 Зека у 19, 4:0 Ђорђевић у 38. минуту.

ДОКТОРИ ФУДБАЛА: А. РИСТИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, ДАБАРЧИЋ, НОВКОВИЋ, ЖИВКОВИЋ, Митић, Голубовић, Зека.

ПРОКУЉЕ: ДАМЈАНОВИЋ, ПЕТРОВИЋ, ГРУЈИЋ, МИЛЕНКОВИЋ, ИВКОВИЋ, Славић, Радосављевић, Стојић, Белић, Савић, Анђелковић.