Bod kao kuća

Na gostovanju u Nišu, gde su igrali protiv ekipe „Putinženjeringa”, posle žestoke borbe i dramatičnog obrta u finišu meča, futsaleri Kluba malog fudbala „Aleksinac 2015” osvojili su bod.

‒ Iako je naša ekipa bila nekompletna, možemo biti zadovoljni zalaganjem i učinkom naših igrača. Prvo poluvreme odigrali su maestralno i stekli prednost od dva gola, ali su se u nastavku domaćini probudili i uspeli da izjednače rezultat. U poslednjem minutu drama: Amir Zeka je povisio na 3:2, međutim domaći tim je izjednačio iz kaznenog udarca sa šest metara. Sve u svemu, naši momci su ostavili srce na terenu, iako ostaje žal za dva boda ‒ kaže predsednik KMF „Aleksinac 2015”, Leonardo Matić.

U ponedeljak (5.novembar) od 21 sat u ovdašnjoj Hali sportova, izabranici trenera Aleksandra Zemljaka podeliće megdan sa liderom prvenstva Treće futsal lige, ekipom KMF „Bele crkve” iz Kuršumlije.

KMF „PUTINŽENJERING” – KMF „ALEKSINAC 2015” 3:3 (0:2)

Hala „Čair” Niš. Gledalaca: oko 150. Sudije: Bojan Milić, Slaviša Jakovljević (obojica iz Kruševca). Strelci: 0:1 Zeka u 14, 0:2 Ristić u 18, 1:2 Živković u 27, 2:2 Marković u 28, 2:3 Zeka u 39, 3:3 Mladenović (iz KU) u 39. minutu. Žuti kartoni: Miladinović, Mladenović („Putinženjering”), Lazić („Aleksinac 2015”).

„PUTINŽENJERING”: VUKADINOVIĆ, MLADENOVIĆ, KOSTIĆ, STANKOVIĆ, ŽIVKOVIĆ, Miladinović, Marković, Mitrovski, Stojanović.
„ALEKSINAC 2015”: PETKOVIĆ, STOIMENOVIĆ, LAZIĆ, LOVRENČIĆ, ZEKA, Golubović, Ristić, Mitić.