Бод као кућа

На гостовању у Нишу, где су играли против екипе „Путинжењеринга”, после жестоке борбе и драматичног обрта у финишу меча, футсалери Клуба малог фудбала „Алексинац 2015” освојили су бод.

‒ Иако је наша екипа била некомплетна, можемо бити задовољни залагањем и учинком наших играча. Прво полувреме одиграли су маестрално и стекли предност од два гола, али су се у наставку домаћини пробудили и успели да изједначе резултат. У последњем минуту драма: Амир Зека је повисио на 3:2, међутим домаћи тим је изједначио из казненог ударца са шест метара. Све у свему, наши момци су оставили срце на терену, иако остаје жал за два бода ‒ каже председник КМФ „Алексинац 2015”, Леонардо Матић.

У понедељак (5.новембар) од 21 сат у овдашњој Хали спортова, изабраници тренера Александра Земљака поделиће мегдан са лидером првенства Треће футсал лиге, екипом КМФ „Беле цркве” из Куршумлије.

КМФ „ПУТИНЖЕЊЕРИНГ” – КМФ „АЛЕКСИНАЦ 2015” 3:3 (0:2)

Хала „Чаир” Ниш. Гледалаца: око 150. Судије: Бојан Милић, Славиша Јаковљевић (обојица из Крушевца). Стрелци: 0:1 Зека у 14, 0:2 Ристић у 18, 1:2 Живковић у 27, 2:2 Марковић у 28, 2:3 Зека у 39, 3:3 Младеновић (из КУ) у 39. минуту. Жути картони: Миладиновић, Младеновић („Путинжењеринг”), Лазић („Алексинац 2015”).

„ПУТИНЖЕЊЕРИНГ”: ВУКАДИНОВИЋ, МЛАДЕНОВИЋ, КОСТИЋ, СТАНКОВИЋ, ЖИВКОВИЋ, Миладиновић, Марковић, Митровски, Стојановић.
„АЛЕКСИНАЦ 2015”: ПЕТКОВИЋ, СТОИМЕНОВИЋ, ЛАЗИЋ, ЛОВРЕНЧИЋ, ЗЕКА, Голубовић, Ристић, Митић.