fk krusje 1

Горњољубешани бољи од Добрујевчана

У Општинској фудбалској лиги протеклог викенда одиграни су мечеви 10. кола. Најитересантније је било у Горњем Љубешу, где је одигран дерби између Црвене звезде и ОФК Слоге из Добрујевца.

Дерби кола, а вероватно и јесење сезоне, припао је Црвеној звезди која је на свом игралишту са 2:0 савладала лидера првенства, ОФК Слогу из Добрујевца.

Нова три бода освојили су фудбалери Полета из Радевца који су у Трњану победили Борца са 2:1.

На игралишту у Гредетину „Напредак 2012” из Крушја препустио је бодове Шкриљцу из Брадарца који је славио са 4:0.

У комшијском дербију у Рутевцу комшијска подела бодова, Рутевац – Вукашиновац 1:1.

Меч у Мозгову, између Темпа и Полета из Витошевца прекинут је у 11. минуту јер је домаћи тим остао са шест играча на терену. Утакмица ће бити регистрована службеним резултатом (3:0) у корист гостију из Витошевца.

Јединство је у овом колу било слободно.

И поред пораза у дербију, ОФК Слога је због боље гол-разлике задржала водећу позицију на табели. Дакле, ОФК Слога је на челу табеле са 23 бода, колико има и Црвена звезда на другом месту. Полет из Радевца је трећи са 20 бодова, Шкриљац четврти са 18 бодова, Полет из Витошевца заузима пету позицију са 16 бодова, итд.

БОРАЦ – ПОЛЕТ (Р) 1:2 (1:0)

ФК Полет Радевац

Игралиште Борца у Трњану. Судија: Слађан Марковић (Алексинац). Стрелци: 1:0 Бојковић у 5, 1:1 Михајловић у 68, 1:2 С. Петровић у 90. минуту. Жути картони: Златановић (Борац), С. Петровић (Полет).

fkboractrnjaneБОРАЦ: Младеновић, А. Здравковић, М. Здравковић, Грујић (од 60. Дојчиновић), Ђорђевић, Милошевић, Бојковић, Живадиновић, Милојковић (од 80. Анђелковић), Златановић, Новаковић (од 71. Живковић)

ПОЛЕТ (Р): Пејчиновић, Обрадовић (од 60. Стојковић), Д. Петровић, Ђекић, Агатоновић, Миљковић (од 48. Станковић), Симић (од 31. Михајловић), Јовановић, Николић, Динић, С. Петровић.