У Баличевцу два искључења, Радевчан уписали „тројку”, Тешичанима бод (ФОТО+ВИДЕО)

На гостовању у Баличевцу, где су играли против Рада из Мерошине, фудбалери Полета из Радевца постигли су три гола и освојили цео плен.

Радевчани су повели поготком Николе Бабића из пенала у 53. минуту. Исти играч повећао је предност у 66. минуту, да би, пет минута пре краја, коначан резултат поставио Филип Ристић. Судија Марко Марковић показао је два црвена картона; у 52. минуту играчу домаћих Немањи Вукоичићу и минут касније, због насилног понашања, тренеру домаће екипе Милану Кандићу.

ФК Јастребац Тешица

Фудбалери Јастрепца нису успели да у Тешици победе Победу из Русне. Гости су у првом делу водили са 0:1, у другом делу Тешичани су голом Милана Тасића стигли до егала.

После прошлонедељног дебакла у Сврљигу, Палилула је претрпела још један пораз – у Алексинцу је изгубила од Тасковића са 0:2.

ФК Палилула Алексинац

На табели води Сврљиг са  52 бода. Палилула је после овог кола на 10. месту са 26 бодова, а исти број бодова имају и Борац на осмом, Победа на деветом и Рад на 11. месту. Јастребац је на 13. позицији са 20 бодова, а Полет на последњем, 15. месту са 11 бодова.

РАД – ПОЛЕТ 0:3 (0:0)

Игралиште у Баличевцу. Гледалаца: око 40. Судија: Марко Марковић (Ниш). Стрелци: 0:1 Никола Бабић  из пенала у 53, 0:2 Никола Бабић у 66, 0:3 Ристић у 85. минуту. Жути картони: Динић (Рад), С. Петровић (Полет). Црвени картони: Вукоичић у 52, тренер Милан Кандић (Рад) у 53. минуту.

РАД: Н. Живковић, Јеремић (од 86. Л. Митић), Д. Митић (од 46. Чакић), Динић, Јовановић, Илић,Милић (од 61. Савановић), Живковић, Тодоровић, Миладиновић (од 76. Васковић), Вукоичић.

ПОЛЕТ: Пејчиновић, Ракић (од 87. Обрадовић), Д. Петровић, Д. Јовановић, Басаиловић, Н. Бабић (од 87. Миљковић), Михајловић (од 67. Агатоновић), Митроић, С. Петровић (од 46. Ђекић), Ђорђевић (од 76. Милић), Ристић.

Фото/видео: Милан Јовановић (Рад – Полет), Небојша Есперо Станковић (Палилула – Тасковићи), ФК Јастребац Тешица Инстаграм налог (Јастребац – Победа).