Tuča, dva prekida i bod kao kuća

U sklopu sedmog kola Regionalne lige – Sever, futsaleri Kluba malog fudbala Brđanka iz Aleksinca igrali su nerešeno u Majdanpeku protiv Minersa – 5:5.

Na poluvremenu je bilo 3:1 za domaći tim. Međutim, u drugom delu utakmice Aleksinčani su napravili preokret, i minut pre kraja uspeli da stignu do egala, i tako osvoje veliki bod. Meč je bio dinamičan i pun naboja, na samom početku desila se tuča, u dva navrata došlo je do prekida… Ipak, delioci pravde na ovoj utakmici, Aleksandar Minić i Srđan Anđelković, uspeli su da sve konce ovog uzbudljivog meča zadrže u svojim rukama i privedu ga kraju bez većih incidenata.

Ovo je bila poslednja utakmica u jesenjem delu prvenstva. Brđanka je osvojila treće mesto sa 13 bodova, a jesenji šampion je Timok iz Zaječara sa 21 bodom.

Fotografije: KMF Brđanka

MINERS – BRĐANKA 5:5 (3:1)

Hala sportova, Majdanpek. Gledalaca: 150. Sudije: Aleksandar Minić (Knjaževac), Srđan Anđelković (Bor). Strelci: 0:1 Arsić u 3, 1:1 (autogol) Pendo u 9, 2:1 Stošić u 18, 3:1 Popović u 20, 4:1 Popović u 22, 5:1 Canić u 26, 5:2 Đorđević u 29, 5:3 Pendo u 31, 5:4 Stojanović u 35, 5:5 Gojković u 39. minutu. Žuti kartoni: Aleksovski, Petrović, trener Anđelković (Miners), Đorđević, Milošević (Brđanka). Crveni kartoni: Petrović u 13, Popović u 23. minutu (Miners).

MINERS: ZARIĆ, ALEKSOVSKI, POPOVIĆ, JOVANOVIĆ, STOŠIĆ,Novaković, Radovanović, Canić, Lazarević, Korać, Petrović, Gavrić, Marinkanović.

BRĐANKA: ŠUĆUR, PENDO, GOJKOVIĆ, ARSIĆ, ĐORĐEVIĆ, Golubović, Milošević, Nikolić, Stojanović.