Brđanka

Trijumf Brđanke i poraz Aleksinca

U okviru petog kola Regionalne futsal lige – grupa Sever, futsaleri Kluba malog fudbala „Brđanka” sinoć su u Hali sportova, posle teške i neizvesne borbe, sa 5:4 (2:2) pobedili iskusni tim „Temnića” iz Varvarina. U finišu utakmice, tri-četiri minuta pre kraja, gol odluke iz penala postigao je Mihajlo Cvetković koji je do sada, u četiri prvenstvena kola, postigao osam golova.

Sa utakmicom manje, „Brđanka” je sada na trećem mestu sa devet bodova, a u narednom kolu u petak, 22. novembra, gostuje sokobanjskom „Ozrenu”, ekipi koja je trenutno na drugoj poziciji sa istim brojem bodova.

KMF Aleksinac 2015, Aleksinac

Futsaleri Kluba malog fudbala „Aleksinac 2015” poraženi su sinoć u Kuršumliji od ekipe „Bele crkve” sa 8:1. Jedan od uzroka za ovako visok poraz je činjenica da su Aleksinčani u Kuršumliju došli bez polovine ekipe zbog povreda igrača ali i sprečenosti da odsustvuju s posla. Jedini pogodak za aleksinački tim postigao je Stefan Đurić u 28. minutu.

Posle ovog kola, Aleksinčani su na pretposlednjem, devetom mestu sa tri boda, a u narednom kolu, u ponedeljak 25. novembra, u ovdašnjoj Hali sportova igraće protiv lidera prvenstva, ekipe Leskovca.

BELE CRKVE – ALEKSINAC 8:1 (4:0)

Hala sportova Kuršumlija. Gledalaca: oko 150. Sudije: Oliver Nikolić, Jovan Bojičić (Niš). Strelci: 1:0 Popović u 5, 2:0 Rakić u 14, 3:0 Popović u 16, 4:0 Rakić u 17, 4:1 Đurić u 28, 5:1 Mijajlović u 30, 6:1 Simić u 34, 7:1 Mijajlović u 37, 8:1 Mijajlović u 38. minutu.

BELE CRKVE: MILJKOVIĆ, RADOSAVLJEVIĆ, MIJAJLOVIĆ, RAKIĆ, SIMIĆ, Popović, Zdravković, Milošević, Matović, Jovanović, Joksimović.

ALEKSINAC: PETKOVIĆ, ĐURIĆ, MLADENOVIĆ, BOGDANOVIĆ, MITAKOVIĆ, Stojanović, Tasić.