Сврљижанима Куп ФСО

Екипа Сврљига је јуче на свом стадиону у финалу Купа Фудбалског савеза општине Алексинац са 1:0 победили Мораву из Житковца.

Утакмица је била врло чврста и борбена, Житковчани су у већем делу утакмице били бољи ривал, али су овога пута стрелци заказали. После корнера у 76. минуту, Никола Мијајловић је са осам метара савладао Богдана Чудића и тако свом тиму донео вредан трофеј.

Капитену Сврљига Ненаду Илијићу победнички трофеј уручио је председник Општине Алексинац Далибор Радичевић.

СВРЉИГ – МОРАВА 1:0 (0:0)

СРЦ Пастириште, Сврљиг. Судија: Слађан Марковић (Алексинац). Стрелац: Мијајловић у 76. минуту. Жути картони: Првуловић, Милосављевић, Гавић, Васић (Сврљиг), Нешић, Марјановић, Јанковић, Раденковић (Морава).

СВРЉИГ: Марковић, Михајловић (од 83. Савић), Првуловић (од 46. Гаврић), Бојић, Васић, Мијајловић, Маринковић (од 62. Марковић), Петровић, Милосављевић, Илијић, Ивић.

МОРАВА: Чудић, Нешић (од 78. М. Земљак), Марјановић, Стојановић, Младеновић (од 58. Ђ. Јанковић), Цветковић, Ристић (од 78. Косовац), С. Јанковић (од 50. Петровић), Раденковић, Новковић (од 78. Симић), Стоиљковић.

Фотографије: Милан Јовановић, Оливер Стефановић