Рудар наставио серијутријумфа, пали и „сестрићи”!

Фудбалери Рудара 2016 наставили су серију одличних игара и тријумфа у јесењем шампионату Зоне Центар.

На Градском стадиону на Алексиначком Руднику изабраници тренера Александра Земљака јуче су са 3:1 победили екипу Пуковца. Бољу игру у првом делу утакмице „рудари” су крунисали са два поготка; први је постигао Мартин Ристић у 10. минуту, а други Остоја Лазић 11 минута касније.

У другом полувремену, у 65. минуту, резервиста Бојан Богдановић повисио је на 3:0. Коначан резултат поставио је Лазар Вељковић који је у 79. минуту савладао голмана домаћих, Луку Младеновића.

Победа у дуелу са „сестрићима” је шеста заредом у актуелном шампионату.

Остали резултати 7. кола:

Батушинац: Младост – Цар Константин 1:1,
Белотинац: Наша крила – Пролетер ДВ 6:0,
Балајинац: Земљорадник – ОФК Ниш 3:0,
Горњи Матејевац: Јединство – Сврљиг 3:3, и
Ниш: Палилулац – Младост (М) 1:4.

На табели и даље води Рудар 2016, сада са 19 бодова. Са два бода мање на 2. месту је Цар Константин, на 3. и 4. месту су Наша крила и Земљорадник са по 16 бодова, итд.

РУДАР 2016 – ПУКОВАЦ 3:1 (2:0)

Градски стадион, Ал. Рудник. Судија: Братислав Јовић. Стрелци: 1:0 М. Ристић у 10, 2:0 Лазић у 21, 3:0 Богдановић у 65, 3:1 Вељковић у 79. минуту.

РУДАР 2016: А. Ристић (од 46. Младеновић), В. Ђокић (од 46. Алексић), Нешић, Ахмети, Јевремовић (од 46. Ивановић), Поповић, Л. Ђокић (од 46. Богдановић), М. Ристић, Лазић (од 56. Станковић), Стојановић, Зека.

ПУКОВАЦ: Петковић, Вељковић, Јанковић, Ристић, Мишић (од 73. Коцић), Ђорђевић, Златановић, Пешић, Нешић, Стевановић, Ибишевић (од 53. Лазаревић).

Фотографије: Лична архива