Реми Брђанке после преокрета, Звезда без плена у Мајданпеку

На старту пролећног дела првенства Регионалне лиге – група Север, футсалери Брђанка играли су у Алексинцу против Расадника из Великог Шиљеговца и поделили плен – 4:4.

Гости су одлично отворили утакмицу и у првих 15 минута створили предност од три гола. Тек тада су се домаћи футсалери тргли и узвратили офанзивном игром, па је први део меча завршен резултатом 1:3.

КМФ “Брђанка”

У наставку, у првој половини другог полувремена, чврстом и борбеном игром Брђанка је успела да поравна резултат. До краја меча било је неколико прилика на обе стране, али су мреже мировале.

Хет-трик за Алексинчане постигао је Дејан Арсић, а једанпут се у листу стрелаца уписао Мирко Пендо.

БРЂАНКА – РАСАДНИК 4:4 (1:3)

Хала спортова, Алексинац. Гледалаца: 50. Судије: Немања Костић, Александар Марјановић (Лесковац). Стрелци: 0:1 Миљковић у 8, 0:2 Рајковић у 10, 0:3 Миљковић у 15, 1:3 Пендо у 16, 2:3 Арсић у 22, 2:4 Сибиновић у 23, 3:4 Арсић у 25, 4:4 Арсић у 27. минуту. Жути картони: Јездић, Пендо (Брђанка), Димитријевић, Сибиновић (Расадник).

БРЂАНКА: ШУЋУР, ЈЕВРЕМОВИЋ, САВИЋ, АРСИЋ, ПЕНДО, Томић, Станковић, Јездић, Гојковић, Спасић.

РАСАДНИК: АНЂЕЛКОВИЋ, РАЈКОВИЋ, ДИМИТРИЈЕВИЋ, ЈЕВТИЋ, СИБИНОВИЋ, Пешић, Јевгенијевић, Н. Миљковић, М. Миљковић, Миленковић, Тазић.

На гостовању у Мајданпеку футсалери Звезде из Горњег Љубеша претрпели пораз од екипе Минерса са 9:4.

На овакав исход утицала је пре свега „дужа клупа” домаће екипе, мада су играчи Звезде, поготово у другом делу, успевали да успоставе какву-такву теренску равнотежу.

КМФ “Звезда”

Два гола за Звезду постигао је Борис Ахмети, по један гол додали су Лазар Јовић и Далибор Тасић.

МИНЕРС – ЗВЕЗДА 9:4 (5:1)

Спортски центар, Мајданпек. Судије: Александар Минић (Књажевац), Душан Нонић. Стрелци: 1:0 Голубовић у 1, 2:0 Стешић у 5, 3:0 Јовановић у 8, 4:0 Филиповић у 13, 4:1 Ахмети у 14, 5:1 Јовановић у 20, 6:1 Јанковић у 21, 7:1 Цанић у 22, 7:2 Јовић у 24, 8:2 Алексовски у 29, 9:2 Лазаревић у 30, 9:3 Ахмети у 37, 9:4 Тасић у 37. минуту. Жути картон: Ахмети (Звезда).

МИНЕРС: МАТЕЈЕВИЋ, ЈАНКОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, АЛЕКСОВСКИ, ГОЛУБОВИЋ, Гаврић, Радовановић, Поповић, Лазаревић, Стешић, Филиповић, Цанић.

ЗВЕЗДА: СТАНИСАВЉЕВИЋ, ТАСИЋ, ЈОВАНОВИЋ, ЈОВИЋ, АХМЕТИ, Миленковић.