Radevčani deklasirali Baličevac, po  tri boda za Tešičane i Kormance

U vanrednom, 27 kolu Okružne lige sva tri kluba sa područja aleksinačke opštine Igrali su pred svojim navijačima i savladali svoje rivale.

Fudbaleri Poleta iz Radevca igrali su kao domaćini  u Aleksincu,  gde su  sa 9:1 pobedili ekipu Baličevca. Čak pet golova postigao je Marinković, dva gola dao je Dinčić, a po jedan Nikola Babić i Milošević. Pet minuta pre kraja počasni gol za goste dao je Milić.

Petostruki strelac Marinković

Jastrebac je u Tešici pobedio Pobedu iz Rusne rezultatom 4:2. Dvostruki strelac za Tešičane je Milan Tasić, po jedan gol dodali su Darko Cenić i Stanković.

Na utakmici u Kormanu palo je 10 golova; Sloga – Borac iz Azbresnice 6:4. Gosti su doputovali sa 10 igrača, ali su se žestoko borili do samog kraja meča.

Rožina: Naisus- Zemljoradnik (Balajinac) 1:2,
Merošina: Rad – Moravac (Z. Toponica) 3:0,
Taskovići: Taskovići – Toplica (Šarlinac) 4:3, i
Kočane: Radnički – Moravac (Čečina) 2:4.

Slobodna Sloga iz Jovanovca.

Na liderskoj poziciji je Zemljoradnik sa 66 bodova, drugi je Polet sa 51 bodom, Jastrebac je na petoj poziciji sa 42 boda, koliko ima i Naisus na četvrtom mestu, dok je Sloga iz Kormana na 11. mestu sa 29 bodova.

POLET – BALIČEVAC 9:1 (4:0)

Gradski stadion, Aleksinac. Sudija: Marko Marković (Niš). Strelci: 1:0  Dinčić u 6, 2:0 N. Babić u 12, 3:0 Marinković u 32, 4:0 Dinčić u 34, 5:0 Milošević u 50, 6:0 Marinković u 58, 7:0 Marinković u 65, 8:0 Marinković u 66, 9:0 Marinković u 82, 9:1 Milić u 85. minutu. Žuti karton: Milić (Baličevac).

POLET: Marijanović, Milićević (od 46. Agatonović), Petrović, Ristić, Milošević, Nikolić, Mihajlović, Radojković, N. Babić (od  61. Miljković), Marinković, Dinčić.

BALIČEVAC: V. Mikić, Čakić, Milanović, Jovanović, Todorović, Pavlović (od 46. S. Milić), N. Milić, Stamenković, Milenković, Kostadinović, M.  Mikić.

JASTREBAC – POBEDA 4:2 (0:1)

Igralište Jastrepca, Tešica. Sudija: Marko Stanojević (M. Bujmir). Strelci: 0:1 Stefanović u 20, 1:1 D. Cenić u 49, 2:1 M. Tasić u 60, 3:1 M. Tasić (iz penala) u 65, 3:2 I. Tasić u 82, 4:2 Stanković u 89. minutu. Žuti kartoni: Stefanović, Stamenković (Pobeda).

JASTREBAC: Miloš Krstić, Simonović, N. Cenić, A. Dinčić, Ilić, Lukić (od 78. Spasić), M. Tasić, Stanković, D. Cenić, Stanojević, Miloš Krstić (od 78. Vrbić).

POBEDA: N.Pešić, Dimitrijević, Ilić, Stamenković, Stojanović, V. Tasić, I. Tasić, D. Pešić (od 46. Zdravković), Stefanović, Dimitrijević, Vasić.

SLOGA (K) – BORAC 6:4 (2:2)

Igralište Sloge, Korman. Sudija: Marko Spasić (Žitkovac). Strelci: 1:0 Rajković u 25, 1:1 Ilić u 26, 2:1 Stojanović u 29, 2:2 Ilić u 31, 3:2 Janaćković u 58, 3:3 Ilić u 66, 4:3 I. Prokić u 67, 5:3 Đorđević u 78, 5:4 N. Miletić u 81, 6:4 M. Prokić u 85. minutu. Žuti karton: Stanisavljević (Borac).

SLOGA: Janković, Stojiljković, Janaćković, Đorđević, Stevanović, Anđelković,I. Prokić,Vojinović, M. Prokić, Stojanović (od 46. Krstić), Rajković.

BORAC: Mladenović, M. Đorđević, Stević, Dimitrijević, Mihajlović, N. Miletić, P. Miletić, Đ. Đorđević, Ilić, Stanisavljević.

Fotografije: Milan Jovanović (Polet – Baličevac)