Радевчани декласирали Баличевац, по  три бода за Тешичане и Корманце

У ванредном, 27 колу Окружне лиге сва три клуба са подручја алексиначке општине Играли су пред својим навијачима и савладали своје ривале.

Фудбалери Полета из Радевца играли су као домаћини  у Алексинцу,  где су  са 9:1 победили екипу Баличевца. Чак пет голова постигао је Маринковић, два гола дао је Динчић, а по један Никола Бабић и Милошевић. Пет минута пре краја почасни гол за госте дао је Милић.

Петоструки стрелац Маринковић

Јастребац је у Тешици победио Победу из Русне резултатом 4:2. Двоструки стрелац за Тешичане је Милан Тасић, по један гол додали су Дарко Ценић и Станковић.

На утакмици у Корману пало је 10 голова; Слога – Борац из Азбреснице 6:4. Гости су допутовали са 10 играча, али су се жестоко борили до самог краја меча.

Рожина: Наисус- Земљорадник (Балајинац) 1:2,
Мерошина: Рад – Моравац (З. Топоница) 3:0,
Тасковићи: Тасковићи – Топлица (Шарлинац) 4:3, и
Кочане: Раднички – Моравац (Чечина) 2:4.

Слободна Слога из Јовановца.

На лидерској позицији је Земљорадник са 66 бодова, други је Полет са 51 бодом, Јастребац је на петој позицији са 42 бода, колико има и Наисус на четвртом месту, док је Слога из Кормана на 11. месту са 29 бодова.

ПОЛЕТ – БАЛИЧЕВАЦ 9:1 (4:0)

Градски стадион, Алексинац. Судија: Марко Марковић (Ниш). Стрелци: 1:0  Динчић у 6, 2:0 Н. Бабић у 12, 3:0 Маринковић у 32, 4:0 Динчић у 34, 5:0 Милошевић у 50, 6:0 Маринковић у 58, 7:0 Маринковић у 65, 8:0 Маринковић у 66, 9:0 Маринковић у 82, 9:1 Милић у 85. минуту. Жути картон: Милић (Баличевац).

ПОЛЕТ: Маријановић, Милићевић (од 46. Агатоновић), Петровић, Ристић, Милошевић, Николић, Михајловић, Радојковић, Н. Бабић (од  61. Миљковић), Маринковић, Динчић.

БАЛИЧЕВАЦ: В. Микић, Чакић, Милановић, Јовановић, Тодоровић, Павловић (од 46. С. Милић), Н. Милић, Стаменковић, Миленковић, Костадиновић, М.  Микић.

ЈАСТРЕБАЦ – ПОБЕДА 4:2 (0:1)

Игралиште Јастрепца, Тешица. Судија: Марко Станојевић (М. Бујмир). Стрелци: 0:1 Стефановић у 20, 1:1 Д. Ценић у 49, 2:1 М. Тасић у 60, 3:1 М. Тасић (из пенала) у 65, 3:2 И. Тасић у 82, 4:2 Станковић у 89. минуту. Жути картони: Стефановић, Стаменковић (Победа).

ЈАСТРЕБАЦ: Милош Крстић, Симоновић, Н. Ценић, А. Динчић, Илић, Лукић (од 78. Спасић), М. Тасић, Станковић, Д. Ценић, Станојевић, Милош Крстић (од 78. Врбић).

ПОБЕДА: Н.Пешић, Димитријевић, Илић, Стаменковић, Стојановић, В. Тасић, И. Тасић, Д. Пешић (од 46. Здравковић), Стефановић, Димитријевић, Васић.

СЛОГА (К) – БОРАЦ 6:4 (2:2)

Игралиште Слоге, Корман. Судија: Марко Спасић (Житковац). Стрелци: 1:0 Рајковић у 25, 1:1 Илић у 26, 2:1 Стојановић у 29, 2:2 Илић у 31, 3:2 Јанаћковић у 58, 3:3 Илић у 66, 4:3 И. Прокић у 67, 5:3 Ђорђевић у 78, 5:4 Н. Милетић у 81, 6:4 М. Прокић у 85. минуту. Жути картон: Станисављевић (Борац).

СЛОГА: Јанковић, Стојиљковић, Јанаћковић, Ђорђевић, Стевановић, Анђелковић,И. Прокић,Војиновић, М. Прокић, Стојановић (од 46. Крстић), Рајковић.

БОРАЦ: Младеновић, М. Ђорђевић, Стевић, Димитријевић, Михајловић, Н. Милетић, П. Милетић, Ђ. Ђорђевић, Илић, Станисављевић.

Фотографије: Милан Јовановић (Полет – Баличевац)