Poraz Subotinčana u derbiju

U derbiju 24. kola Zone Istok u Subotincu, fudbaleri Moravice poraženi su od ekipe Hajduk Veljka iz Negotina rezultatom 1:2. Oba gola za goste postigao je Nikolić, prvi u 18. a drugi u 42. minutu. Početkom drugog poluvremena, u 50. minutu, kapiten Moravice Nenad Milunović smanjio je na 2:1. Do kraja utakmice Subotinčani su dodali gas, ali je sreća bila na strani gostiju: Milunović je pogodio prečku, a u 90. minutu udarac Amira Zeke zaustavila je stativa.

I naš drugi predstavnik u ovom rangu, Rudar Alpos sa Aleksinačkog Rudnika, pretrpeo je poraz u Belotincu od Naših krila sa 4:2.

Svrljig: SvrljigTimočanin (Knjaževac) 0:3,
Zaječar: TimokOrljane 2:0,
Kladovo: ĐerdapBSK (Bogovina) 2:0,
Ražanj: BukovikKablovi (Zaječar) 0:2,
Malošište: MalošišteBrodoremont (Kladovo) 3:1,
Majdanpek: MajdanpekOFK Slatina (Slatina) 3:2.

Na tabeli i dalje vodi Timočanin sada sa 57 bodova. Slede: Hajduk Veljko i Timok sa po 55, Moravica je na četvrtom mestu sa 33 boda, a Rudar Alpos je na dnu tabele sa pet bodova.