Пораз Суботинчана у дербију

У дербију 24. кола Зоне Исток у Суботинцу, фудбалери Моравице поражени су од екипе Хајдук Вељка из Неготина резултатом 1:2. Оба гола за госте постигао је Николић, први у 18. а други у 42. минуту. Почетком другог полувремена, у 50. минуту, капитен Моравице Ненад Милуновић смањио је на 2:1. До краја утакмице Суботинчани су додали гас, али је срећа била на страни гостију: Милуновић је погодио пречку, а у 90. минуту ударац Амира Зеке зауставила је статива.

И наш други представник у овом рангу, Рудар Алпос са Алексиначког Рудника, претрпео је пораз у Белотинцу од Наших крила са 4:2.

Сврљиг: СврљигТимочанин (Књажевац) 0:3,
Зајечар: ТимокОрљане 2:0,
Кладово: ЂердапБСК (Боговина) 2:0,
Ражањ: БуковикКаблови (Зајечар) 0:2,
Малошиште: МалошиштеБродоремонт (Кладово) 3:1,
Мајданпек: МајданпекОФК Слатина (Слатина) 3:2.

На табели и даље води Тимочанин сада са 57 бодова. Следе: Хајдук Вељко и Тимок са по 55, Моравица је на четвртом месту са 33 бода, а Рудар Алпос је на дну табеле са пет бодова.