Пораз Брђанке у дербију, Озрен трећелигаш!

У дербију 17. кола Регионалне лиге – Север, одиграном синоћ у Алексинцу, футсалери Брђанке поражени су са 1:0 од лидера првенства, екипе Озрена из Сокобање. Била је то чврста и врло борбена утакмица у којој су се гости ипак боље снашли и победили голом Немање Стојаковић у 33. минуту.

Иако су до краја првенства остала још два кола, Озрен је овим тријумфом већ обезбедио шампионску титутулу и пласман у Трећу лигу – Исток. Осим играча, велике заслуге за овај успех припадају свакако и стучном штабу, који предводи Александар Земљак Зека, легендарни фудбалер Рудара са Алексиначког Рудника.

КМФ “Озрен” Сокобања

После овог пораза Брђанка је са другог пала на треће место, а до краја првенства гостоваће екипи Бора, а потом ће угостити тим Бабушнице.

КМФ “Брђанка” (фото из архиве)

БРЂАНКА- ОЗРЕН 0:1 (0:0)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Братислав Јовић, Предраг Вујовић (Ниш). Стрелац: 0:1 Стојаковић у 33. минуту. Жути картони: Голубовић (Брђанка), Богдановић, Николић (Озрен)

БРЂАНКА: ШУЋУР, ЈЕВРЕМОВИЋ, ЦВЕТКОВИЋ, САВИЋ, АРСИЋ, Ђорђевић, Динчић, Гојковић, Голубовић, Милошевић, Николић, Пендо, Стојанов, Мајдовац.

ОЗРЕН: СТОЈКОВИЋ, СТОЈАКОВИЋ, ТАСИЋ, БОГДАНОВИЋ, ЛАЗАРЕВИЋ, Петроић, Стојменовић, Јанковић, Живановић, Николић, Маријесковић.

ПОРАЗ КМФ „АЛЕКСИНАЦ 2015”

Футсалери Клуба малог фудбала „Алексинац 2015” поражени су на свом паркету од екипе Беле цркве из Куршумлије са 9:3. На табели Треће лиге – Исток они су пали на осмо место са 19 бодова, колико има и седмопласирани Прогрес из Параћина.

Насловна фотографија: Илустрација (извор: Гугл).