Nemilosrdni Subotinčani

U komšijskom derbiju na Aleksinačkom Rudniku, kako se i očekivalo, fudbaleri Moravice iz Subotinca u potpunosti su opravdali epitet favorita i sa 1:4 (1:1) savladali tim Rudar Alposa. Obe ekipe nisu bile kompletne; „rudari” su utakmicu počeli sa devetoricom, a Subotinčani sa deset igrača. Gosti su stigli do prednosti u 23. minutu, kada je najbolji akter utakmice Stojanović savladao golmana Radenkovića. Međutim, četiri minuta kasnije Stojanov je poravnao rezultat.
U drugom poluvremenu gosti su postigli još tri gola, i to: Nešić u 64, Stojanović u 72. i Avramović u 76. minutu.
Sudija Veljko Marinković iz Svrljiga pokazao je crveni karton Periću iz Rudar Alposa i Raduloviću iz Moravice.