Лош старт и касно буђење

Меч 13. кола Прве лиге – Исток између рукометашица Алексинца и Власотинца протекао је у знаку гошћи које спадају у озбиљне претенденте за виши ранг.

Алексинчанке су стартовале врло лоше, пробудиле су се тек у осмом минуту када су постигле први гол. Како се утакмица ближила крају домаће рукометашице су хватале ритам, али ипак нису смогле снаге да направе преокрет.

После овог кола, ЖРК Алексинац је и даље на седмом месту са пет бодова. Наредног викенда, у 14. колу Алексинчанке иду у Врање, на меч против Феникса.

АЛЕКСИНАЦ – ВЛАСОТИНЦЕ 22:30 (8:16)

Хала спортова, Алексинац. Гледалаца:50. Судије: Никола Тасић, Никола Барбуловић (обојица из Ниша). Седмерци: Алексинац 4 (3), Власотинце 2 (2). Искључења: Алексинац 4, Власотинце 10 минута.

АЛЕКСИНАЦ: Богдановић, Павловић 4, Тимотијевић, Тројановић 4, Пешић-Ђокић 1, Миладиновић, Атанасковић 1, Стевановић 4, Милојковић 2, Ђорђевић 4, Стефановић, Младеновић, Мијалковић 1, Јовановић, Грујић 1, Милетић.

ВЛАСОТИНЦЕ: Милошевић, Гроздановић 7, Глигоријевић 1, Костић 5, Николић 7, Миленковић 2, Здравковић, Манојловић 3, Цветковић 5.

Бујановчани нису дошли

Утакмица мушких екипа Алексинца и БСК Хебе из Бујановца није одиграна јер гости нису дошли, па ће овај меч највероватније бити регистрован службеним резултатом 10:0 у корист алексиначких рукометаша.