Корманци и Крушјани по плану, „петарда” у Бобовишту

Мртва трка између највећих ривала за освајање шампионске титуле у Општинској лиги настављена је и у минулом 16. колу.

Слога је у Корману, после интересантне борбе, са 3:2 победила екипу Рудара 2016 са Алексиначког Рудника, док је у Гредетину Напредак 2012 из Крушја без велике муке са 2:0 саладао екипу Полета из Витошевца. У Бобовишту „петарда” – ЈединствоРутевац 5:0! Цео плен у гостима освојили су Црвена звезда која је у Трњану победили екипу Борца са 1:4, и Шкриљац који је у Мозгову саладао Темпо са 1:3. Меч у Добрујевцу између ОФК Слоге и Ратара завршен је без победника – 2:2.

Слога је на првом месту са 39 бодова, са бодом мање Напредак 2012 заузима друго место, Јединство и Шкриљац имају по 34 бода и заузимају трећу, односто четврту позицији, Црвена звезда је пета са 31 бодом, итд.

СЛОГА – РУДАР 3:2 (2:1)

Игралиште у Корману. Гледалаца: око 50. Судија: Слађан Марковић (Алексинац). Стрелци: 0:1 Костадиновић у 16, 1:1 А. Анђелковић у 42, 2:1 Л. Бабић у 44, 3:1 Л. Бабић у 76, 3:2 Д. Јовановић у 84. минуту. Жути картони: Станимировић (Слога), Костадиновић (Рудар).

СЛОГА: Вељковић, Стојковић, Стојиљковић, Д. Ђорђевић, Стевановић, А. Анђелковић, А. Ђорђевић, Радојковић, Станимировић (од 38. Недељковић), М. Анђелковић, Л. Бабић.

РУДАР 2016: Николић, Ђорђевић (од 56. Милановић), Ивановић, У. Јовановић, Дурмишевић, Милетић, Димитријевић, Д. Јовановић, О. Лазић, Стојанов, Костадиновић.

НАПРЕДАК 2012- ПОЛЕТ (В) 2:0 (2:0)

Игралиште у Гредетину. Гледалаца: око 20. Судија: Предраг Миловановић (Ал. Рудник). Стрелци: 1:0 К. Јевремовић (из пенала) у 20, 2:0 Михајловић у 38. минуту.

НАПРЕДАК 2012: Стевановић, Ф. Станковић (од 46. Н. Јевремовић), В. Станковић (од 68. Милошевић), А. Петровић, Стевановић, Цивић, Ђорђевић, К. Јевремовић, А. Петровић (од 46. Филиповић), М. Цветковић (од 75. Г. Цветковић), Михајловић (од 63. П. Петровић).

ПОЛЕТ: Ђорђевић, Рајчић, Станојевић, Тодоровић, Живковић, Поповић, Тодоровић, Чекрлић, Лазић, Николовски, Максимовић (од 51. Богдановић).

Фотографије: Милан Јовановић