Knjaževčanke bez milosti

Na gostovanju u Knjaževcu, u okviru devetog kola A grupe Prve lige – Istok, rukometašice Ženskog rukometnog kluba Aleksinac poražene su od ekipe ARIF Osice sa 46:21.

Od prvog do poslednjeg minuta iskusne i uigrane Knjaževčanke nametnule su svoj ritam tako da njihova pobeda uopšte nije dolazila u pitanje. Aleksinčanke su pružale otpor, pogotovo u prvom poluvremenu, ali to očigledno nije bilo dovoljno da izbegnu visok poraz.

Odigravanjem utakmica ovog kola spuštena je zavesa na jesenji deo prvenstva. Sa utakmicom manje, Aleksinčanke su na osmom mestu sa tri boda, koliko ima i Radan na sedmoj poziciji.

OSICE – ALEKSINAC 46:21 (23:9)

Hala Kaplar, Knjaževac. Gledalaca: 50. Sudije: Đuro Đukanović, Đorđe Tošić (Niš). Sedmerci: Osice 6 (4), Aleksinac 6 (4). Isključenja: Osice 8, Aleksinac 6 minuta.

ZRK OsiceOSICE: A. Ranđelović, Stevanović 12, Nakić 1, Stojov 5, Kočić 7, Ristić-Nikolić 4, T. Ranđelović 3, Petrović 4, Zdraković 5, Marjanović 5, Svetozarević.

ALEKSINAC: Bogdanović, Timotijević 1, Pavlović 1, Trojanović 5, Pešić-Đokić 1, Miladinović 1, Branković, Stevanović 3, Đorđević, Milojković 5, Miletić, Stefanović, Mladenović, Mijalković, Đorđević 3, Grujić 1.