Још једна рутинска победа

И са гостовања у Бујановцу рукометаши РК Алексинац вратили су се са целим пленом; БСК Хебу рутински су савладали са 38:24.

− За разлику од претходних утакмица, момци су мало лаганије ушли у меч, па је у првих седам-осам минута била егал утакмица. После смо преломили резултат и до краја одржавали разлику. Опет су сви играчи добили шансу, опет су сви постизали голове и дали свој допринос победи, тако да могу да будем задовољан − истиче тренер Владан Стошић.

Највише голова за РК Алексинац постигао је Немања Ристић који је осам пута затресао противничку мрежу, седам голова постигао је Никола Стојановић, а шест пута се у листу стрелаца уписао Немања Ђорђевић.

БСК ХЕБА – АЛЕКСИНАЦ 24:38 (10:17)

СЦ Младост, Бујановац. Судије: Иван Голубовић (Власотинце), Милан Јанковић (Лесковац). Искључења: БСК Хеба 10, Алексинац 2 минута. Седмерци: БСК Хеба 4 (3), Алексинац 4 (3).

БСК ХЕБА: Николић, Менковић 4, Стојановић, Јањић 7, Михајловић, Јовановић 2, Димитријевић 5, Јовић, Митић 2, Миловановић, Илић 4,Стевановић.

АЛЕКСИНАЦ: С. Јовановић, Живановић 1, Ристић 8, Н. Јовановић 2, Ђорђевић 6, Савић 2, Стојковић 2, Тривунац 5, Милосављевић, Милановић 4, Недељковић 1, Митровић, Стојановић 7.