Голеада на старту

На стадиону за мале спортове Младост, односно Таш, синоћ је почео други по реду  турнир у малом фудбалу „Алексинац 2022”.

Најпре су одигране две ревијалне утакмице; у првој су наступиле фудбалерке Мораве, а у другој  полазници Школе фудбала Вукови.

У првој утакмици овогодишњег турнира ривали су били Треће полувреме из Алексинца и Озрен – Такси Близанци из Сокобање. Меч је обележила киша голова, мреже су се тресле девет пута, а прву победу уписали су Сокобањчани који су славили са 8:1.

Турнир „Алексинац 2022” наставља се вечерас. На програму су четири утакмице; у првом мечу, који почиње у 20 сати и 40 минута, снаге ће одмерити алексиначке екипе Ружић транс – Брђанка и Треће полувреме, од 21.30 састају се Матикс 069 из Великог Шиљеговца и Ривал из Алексинца, од 22.20 играће Млекара Минимлекс из Великог Шиљеговца и Јастребац 2022 из Горњег Сухотна и у 23.10 Матикс 069 и Колосеум из Краљева.

Фотографије: Алпрес и Милан Јовановић