Fudbalske čarolije: Brđanka od očaja do pobede

Još četiri utakmice odigrane su sinoć na Noćnom turniru u malom fudbalu „Korman 2021”.

Ekipa Pekara Milan i Slavica iz Kormana pobedila je 6:1 tim Rosonera iz Gornjeg Ljubeša. „Pekari” su na poluvremenu imali prednost od 2:0 koju su stekli u poslednja dva minuta. U nastavku Rosoneri su krenuli na sve ili ništa, dobro su igrali ali i promašili niz zicera, što je protivnik znao da kazni.

U meču između ekipa BSK iz Vukašinovca i TR Maki  iz Donjeg Ljubeša bolje su se snašli  Ljubešani  i zasluženo slavili sa 5:3.

Treća utakmica između Poleta iz Radevca i ekipe Niško malo iz Donjeg Adrovca završena je rezultatom 4:0. Dileme oko pobednika nije bilo: Radevčani su na poluvremenu imali prednost od 3:0, u nastavku su dali još jedan gol i rutinski priveli meč kraju.

Šlager večeri, kako to neki  vole da kažu, bio je susret Iskre iz Trnjana i Brđanke iz Aleksinca. Bila je to zaista lepa fudbalska predstava za nizom uzbuđenja i potpuno neočekivanih obrta. Brđanka je startovala bez nekolicine standardnih igrača što su Trnjanci iskoristili i na poluvremenu vodili sa 6:1. U međuvremenu Brđanka je kompletirala tim i učinila ono što se činilo nemoguće: njeni igrači postigli su sedam pogodaka, nisu primili nijedan gol  i zaista su zaslužili pobedu – 6:8.