Фудбалске чаролије: Брђанка од очаја до победе

Још четири утакмице одигране су синоћ на Ноћном турниру у малом фудбалу „Корман 2021”.

Екипа Пекара Милан и Славица из Кормана победила је 6:1 тим Росонера из Горњег Љубеша. „Пекари” су на полувремену имали предност од 2:0 коју су стекли у последња два минута. У наставку Росонери су кренули на све или ништа, добро су играли али и промашили низ зицера, што је противник знао да казни.

У мечу између екипа БСК из Вукашиновца и ТР Маки  из Доњег Љубеша боље су се снашли  Љубешани  и заслужено славили са 5:3.

Трећа утакмица између Полета из Радевца и екипе Нишко мало из Доњег Адровца завршена је резултатом 4:0. Дилеме око победника није било: Радевчани су на полувремену имали предност од 3:0, у наставку су дали још један гол и рутински привели меч крају.

Шлагер вечери, како то неки  воле да кажу, био је сусрет Искре из Трњана и Брђанке из Алексинца. Била је то заиста лепа фудбалска представа за низом узбуђења и потпуно неочекиваних обрта. Брђанка је стартовала без неколицине стандардних играча што су Трњанци искористили и на полувремену водили са 6:1. У међувремену Брђанка је комплетирала тим и учинила оно што се чинило немогуће: њени играчи постигли су седам погодака, нису примили ниједан гол  и заиста су заслужили победу – 6:8.