Krušje OFK Draževac

Dobrujevčani drže ritam

Od pet utakmica trećeg kola Opštinske fudbalske lige, domaće ekipe su slavile na dve, isti bilans su zabeležile i gostujuće ekipe, a na jednoj utakmici je bilo nerešeno. Strelci su 28 puta zatresli mreže , u proseku 5,6 po meču.

Na gostovanju u Bobovštu OFK Sloga iz Dobrujevca pobedila je sa 1:2 i tako ostvarili stopostotni učinak u dosadašnjem toku prvenstva. Dobrujevčani su poveli već u petom minutu golom Markovića, a u 20. minutu preko Ristića povisili su na 0:2. Na 1:2 smanjio je Milenković u 35. minutu.

OFK Sloga Dobrujevac – tim (arhiva)

Gornji Ljubeš: Crvena zvezda – „Napredak 2012” (Krušje) 4:1,
Vukašinovac: Vukašinovac – Polet (Radevac) 2:2,
Rutevac: Rutevac – Škriljac (Bradarac) 3:4, i
Trnjane: Borac – Tempo (Mozgovo) 7:2.
Sloboda je bio Polet iz Vitoševca.

Na tabeli vodi OFK Sloga sa devet bodova, slede Crvena zvezda sa sedam, Napredak 2012 sa šest bodova, itd.

JEDINSTVO – OFK SLOGA 1:2 (1:2)

Igralište Jedinstva u Bobobištu. Sudija: Aleksandar Dimitrijević (Aleksinac). Strelci: 0:1 Marković u 5, 0:2 Ristić u 20, 1: 2 Milenković u 35. minutu. Žuti kartoni: Milutinović (Jedinstvo), Ristić (OFK Sloga).

JEDINSTVO: Stošić, Manojlović, Mikić, Đorđević, Adamov, Rakić, Živković, Dragićević (od 13. Trifunović), Milenković, Ranđelović, Milutinović.

ofkslogadobrujevacOFK SLOGA: Ivanović, Tasić, Momčilović, Bjelić, Milosavljević, Popović, Ristić, Marković (od 80. Jocić), Jovanović, Matić (od 54. Mihajlović), Ivanović.