KMF

A sad – polufinale!

Na gostovanju u Varvarinu, u četvrtfinalu futsal Kupa FS RIS, ekipa Kluba malog fudbala „Aleksinac 2015ˮ, slavila je protiv Temnića sa 6:5.

Domaća ekipa je bolje otvorila utakmicu i bila u konstantnoj prednosti tokom većeg dela meča. Međutim, u finišu susreta Aleksinčani su se trgli, preuzeli inicijativu, za četiri minuta postigli četiri gola i stigli do vredne pobede koja ih vodi u polufinale Kupa FS RIS.

Kapiten Martin Ristić postigao je 2 gola.

Epitet najboljeg aktera utakmice zaslužio je Mladen Ilić koji je postigao dva gola, a odličnu partiju pružio je i golman Đorđe Bobičić koji je bio na golu u poslednja četiri minuta i odbranio dve stopostotne šanse. U listu strelaca po dva puta upisali su se i Mladen Milovanović i kapiten Martin Ristić.

Ovo je ujedno bio i odličan debi novog trenera aleksinačkog tima Aleksandra Stepića, inače dugogodišnjeg fudbalskog internacionalca.

Polufinale futsal Kupa FS RIS na programu je u sredu, 19. februara, kada će Aleksinčani ugostiti ekipu drugoligaša „Radničkog 2010ˮ iz Niša.

TEMNIĆ – ALEKSINAC 5:6 (2:1)

Hala sportova Varvarin. Gledalaca: 50. Sudije: Stevan Lazarević, Miloš Radić (Niš). Strelci: 1:0 P. Lazarević, 1:1 Milovanović u 8, 2:1 P. Lazarević u 20, 3:1 P. Lazarević u 24, 4:1 Čukić u 26, 4:2 Ristić u 27, 5:2 Blagojević u 29, 5:3 Milovanović u 33, 5:4 Ilić u 35, 5:5 Ilić u 36, 5:5 Ristić u 37. minutu. Žuti kartoni: Tasić, Ilić (KMF Aleksinac 2015)

TEMNIĆ: MAKSIMOVIĆ, JANKOVIĆ, BLAGOJEVIĆ, Z. TODOROVIĆ, N. TODOROVIĆ, Čukić, P. Lazarević, R. Todorović, Veličković, S. Lazarević, Milošević.

„ALEKSINAC 2015ˮ: STAMENKOVIĆ, RISTIĆ, STANKOVIĆ, NEDELJKOVIĆ, MLADENOVIĆ, Dabarčić, Miladinović, Milovanović, Ilić, Tasić, Bobičić.