KMF

А сад – полуфинале!

На гостовању у Варварину, у четвртфиналу футсал Купа ФС РИС, екипа Клуба малог фудбала „Алексинац 2015ˮ, славила је против Темнића са 6:5.

Домаћа екипа је боље отворила утакмицу и била у константној предности током већег дела меча. Међутим, у финишу сусрета Алексинчани су се тргли, преузели иницијативу, за четири минута постигли четири гола и стигли до вредне победе која их води у полуфинале Купа ФС РИС.

Капитен Мартин Ристић постигао је 2 гола.

Епитет најбољег актера утакмице заслужио је Младен Илић који је постигао два гола, а одличну партију пружио је и голман Ђорђе Бобичић који је био на голу у последња четири минута и одбранио две стопостотне шансе. У листу стрелаца по два пута уписали су се и Младен Миловановић и капитен Мартин Ристић.

Ово је уједно био и одличан деби новог тренера алексиначког тима Александра Степића, иначе дугогодишњег фудбалског интернационалца.

Полуфинале футсал Купа ФС РИС на програму је у среду, 19. фебруара, када ће Алексинчани угостити екипу друголигаша „Радничког 2010ˮ из Ниша.

ТЕМНИЋ – АЛЕКСИНАЦ 5:6 (2:1)

Хала спортова Варварин. Гледалаца: 50. Судије: Стеван Лазаревић, Милош Радић (Ниш). Стрелци: 1:0 П. Лазаревић, 1:1 Миловановић у 8, 2:1 П. Лазаревић у 20, 3:1 П. Лазаревић у 24, 4:1 Чукић у 26, 4:2 Ристић у 27, 5:2 Благојевић у 29, 5:3 Миловановић у 33, 5:4 Илић у 35, 5:5 Илић у 36, 5:5 Ристић у 37. минуту. Жути картони: Тасић, Илић (КМФ Алексинац 2015)

ТЕМНИЋ: МАКСИМОВИЋ, ЈАНКОВИЋ, БЛАГОЈЕВИЋ, З. ТОДОРОВИЋ, Н. ТОДОРОВИЋ, Чукић, П. Лазаревић, Р. Тодоровић, Величковић, С. Лазаревић, Милошевић.

„АЛЕКСИНАЦ 2015ˮ: СТАМЕНКОВИЋ, РИСТИЋ, СТАНКОВИЋ, НЕДЕЉКОВИЋ, МЛАДЕНОВИЋ, Дабарчић, Миладиновић, Миловановић, Илић, Тасић, Бобичић.