KMF Aleksinac 2015

Пораз Алексинчана на старту

Футсалери Клуба малог фудбала „Алексинац 2015” играли су синоћ у Пироту утакмицу првог кола Треће лиге – Исток против Пиргоса и претрпели пораз од 5:3.

Алексинчани су били бољи у првом делу утакмице и до 15. минута водили са 0:2, а онда је Петровић постигао аутогол. Прво полувреме завршено је резултатом 1:2. У другом делу меча, при резултату 4:3, Живић није искористио пенал са 10 метара и прилику да поравна резултат. У самом финишу домаћини су преко капитена Васића постигли гол и тако ставили тачку на овај борбени и динамични меч – 5:3.

− Утакмица је била веома тешка за обе екипе, са много прилика за постизање погодака и неизвесна до самог краја. Захваљујем домаћинима на гостопримству и честитам им на заслуженој победи. Хвала и нашим играчима на приказаној борби и залагању − рекао нам је после утакмице председник КМФ „Алексинац 2015” Леонардо Матић.

Наредно коло на програму је 24. октобра, када ће „Алексинац 2015” на свом паркету играти против Росуље из Власотинца.

ПИРГОС – „АЛЕКСИНАЦ 2015” 5:3 (1:2)

Хала спортова Кеј у Пироту. Судије: Немања Костић (Лесковац), Милош Стаменковић (Власотинце). Стрелци: 0:1 Петровић у 14, 0:2 Живић у 15, 1:2 Петровић (аутогол) у 16, 2:2 Н. Васић у 23, 3:2 Костић у 25, 3:3 Петровић у 28, 4:3 Јонић у 28, 5:3 Н. Васић у 40. минуту. Жути картони: Пешић, Стоиљковић (Пиргос), Тасић („Алексинац 2015”).

ПИРГОС: МАНЧИЋ, ПЕТРОВИЋ, Н. ВАСИЋ, ПЕШИЋ, М. ВАЦИЋ, Каменовић, Мијић, Јонић, М. Ђорђевић, Костић, Стоиљковић, Ј. Ђорђевић, Гогов.

„АЛЕКСИНАЦ 2015”: ПЕТКОВИЋ, ЈЕЗДИЋ, ДАБАРЧИЋ, ЖИВИЋ, ТАСИЋ, Бобичић, Р. Стојановић, Н. Бабић, Петровић, Н. Стојановић.