Ekipa KMF Aleksinac 2015

Бујановчани „пали” у Алексинцу

У дербију 12. кола Регионалне футсал лиге, одиграном синоћ, екипа Клуба малог фудбала „Алексинац 2015” убедљиво је савладала „Ас” из Бујановца са 10:3. Изабраници тренера Александра Земљака, поготово у првом полувремену, у потпуности су надиграли госте и освојили драгоцене бодове у трци за врх табеле и директан пласман у виши ранг.

Aleksandar Zemljak, trener KMF Aleksinac 2015
Александар Земљак, тренер КМФ Алексинац 2015.

‒ Утакмицу је одлучила добра тактика и боља физичка припремљеност мојих играча. До краја првенства чека нас много изазова, али ја верујем у моје играче и остварење зацртаног циља ‒ каже тренер КМФ „Алексинац 2015”, Александар Земљак.

Алексинчани су сада на другом месту са 28 бодова и утакмицом мање, а у наредом колу у Сурдулици ће играти против „Радника”.

Хала спортова. Гледалаца: око 50. Судије: Бошко Тарбук (Зајечар), Бојан Милић (Крушевац). Стрелци: 1:0 Костић у 1, 2:0 Костић у 4, 3:0 Голубовић у 13, 4:0 Станковић (из пенала) у 15, 5:0 Стојанов у 19, 5:1 Мустафи у 24, 6:1 Зека у 29, 7:1 Станковић у 30, 7:2 Мустафи у 36, 8:2 Зека у 38, 9:2 Ловренчић у 38, 10:2 Спалевић у 39, 10:3 Велији у 40. минуту. Жути картони: Спалевић (Алексинац), Станојевић (Ас). Црвени картон: Алији (Ас) у 17. минуту.

Sa utakmice Aleksinac - As

„AЛЕКСИНАЦ 2015”: ПЕТКОВИЋ, ЛАЗИЋ, СТАНКОВИЋ, СТОЈАНОВ, КОСТИЋ, Ловренчић, Зека, Чудић, Лазаревић, Голубовић, Спалевић.

„АС”: ВЕЛИЈИ, ДЕМИРИ, МУСТАФИ, СИНАНИ, СТАНОЈЕВИЋ, Реџепи, Алији, Агај, Бехљуљи.