Detalj sa utakmice OFK Rutevac - Rutevac

Rutevčani jurišaju na vrh

Komšijski derbi 11. kola Okružne fudbalske lige, odigran u Aleksincu između Palilule i Sloge iz Kormana, pripao je domaćinima koji su pobedili sa 5:2 i tako zabeležili drugu pobedu u jesenjem delu šampionata. OFK Rutevac je u Žitkovcu savladao Moravca iz Čečine rezultatom 2:1. Oba gola za Rutevčane postigao je Nikola Denić, prvi u 8, a drugi u 44. minutu, dok je gol za goste u 39. minutu dao Dušan Stefanović Na gostovanju u Čečini Rudar Alpos je podelio bodove sa Pobedom iz Rusne – 1:1, a do podele plena došlo je i u Gredetinu gde je Napredak 2012 iz Krušja sa Elidom iz Donjeg Dušnika igrao 4:4.

Ostali rezultati:

Rožina: NaisusZaplanjac (Gadžin Han) 5:0,
Doljevac: DoljevacMladost (Batušinac) 6:0,
Kočane: RadničkiRasovača 2:3,
Baličevac: PadinaMoravac (Zaplanjska Toponica) 3:3, i
Baličevac: BaličevacRadnički (Čapljinac) 1:5.

Naisus je i dalje prvi na tabeli, sada sa 31. bodom. OFK Rutevac je drugi sa 25 bodova, a Rudar Alpos zauzima četvrtu poziciju sa 22 boda. Sloga je deseta sa 15 bodova, Napredak 2012 zauzima 16. mesto sa devet bodova, a na pretposlednjem, 17. mestu je Palilula sa sedam bodova.

OFK RUTEVAC – MORAVAC (Č) 2:1

Stadion Morave u Žitkovcu. Gledalaca: oko 30. Sudija: Stefan Paunović (Aleksinački Bujmir). Strelci: 1:0 Denić u 8, 1:1 Stefanović u 39, 2:1 Denić u 44. minutu. Crveni karton: Stojković (Moravac) u 44. minutu.

ofkrutevac1908OFK RUTEVAC: Petrović, Stanković (od 88. Lazić), Radojković, Slavnić, Miljković (od 64. Milutinović), Brzaković, Ilić, Lazarević, Ranđelović (od 83. Radovanović), Rajković, Denić.

MORAVAC: Prokić, Stevčić, Stojković, Stamenković, Kocić, Antić (od 45. Tončić), Mijalković, Ristić, Stefanović, Mladenović, Stajković.