Рудар наставио победнички низ

Сигурном и ефикасном игром, фудбалери Рудара 2016 уписали су још једну убедљиву
победу у јесењем делу првенства Зоне Центар.

На Градском стадиону на Алексиначком Руднику, зелено-црни тим предвођен тренером
Александром Земљаком савладао је екипу Младости из Медошевца резултатом 7:1. Већ у
првом полувремену „рудари" су постигли четири гола, док су у другом делу додали још
три. Зека и Јевремовић су се по два пута уписали у листу стрелаца, а по један гол дали су
Лазар Ђокић, Мартин Ристић и Лазић. Једини гол за госте постигао је Милановић из
пенала. Ово је осма узастопна победа Рудара 2016.

Резултати осталих мечева 9. кола:
Батушинац: Младост – ОФК Ниш 1:1,
Белотинац: Наша крила – Земљорадник 0:1,
Ниш: Палилулац – Цар Константин 1:3,
Горњи Матејевац: Јединство – Пролетер (ДВ) 4:1, и
Пуковац: Пуковац – Сврљиг 4:4.

Рудар 2016 је и даље на лидерској позицији са 25 бодова. Са пет бодова мање прате га
Цар Константин и Земљорадник, Наша крила су четврта са 19 бодова, пети је ОФК Ниш
са 13 бодова, итд.

РУДАР 2016 – МЛАДОСТ (М) 7:1 (4:0)
Градски стадион, Ал. Рудник. Судија: Владимир Милосављевић (Сврљиг). Стрелци: 1:0 Л.
Ђокић у 6, 2:0 Зека у 11, 3:0 М. Ристић у 32, 4:0 Лазић у 33, 4:1 Милановић (из пенала) у
73, 5:1 Јевремовић у 74, 6:1 Зека у 77, 7:1 Јевремовић у 89. минуту. Жути картони: В.
Ђокић (Рудар 2016), Милановић, Јовановић (Младост).
РУДАР 2016: А. Ристић (од 71. Младеновић), Алексић, Нешић, Ахмети (од 65.
Ивановић), Јевремовић, Коцић (од 71. Станковић), Л. Ђокић, Зека, Лазић (од 46.