Poraz Brđanke u derbiju, Ozren trećeligaš!

U derbiju 17. kola Regionalne lige – Sever, odigranom sinoć u Aleksincu, futsaleri Brđanke poraženi su sa 1:0 od lidera prvenstva, ekipe Ozrena iz Sokobanje. Bila je to čvrsta i vrlo borbena utakmica u kojoj su se gosti ipak bolje snašli i pobedili golom Nemanje Stojaković u 33. minutu.

Iako su do kraja prvenstva ostala još dva kola, Ozren je ovim trijumfom već obezbedio šampionsku titutulu i plasman u Treću ligu – Istok. Osim igrača, velike zasluge za ovaj uspeh pripadaju svakako i stučnom štabu, koji predvodi Aleksandar Zemljak Zeka, legendarni fudbaler Rudara sa Aleksinačkog Rudnika.

KMF “Ozren” Sokobanja

Posle ovog poraza Brđanka je sa drugog pala na treće mesto, a do kraja prvenstva gostovaće ekipi Bora, a potom će ugostiti tim Babušnice.

KMF “Brđanka” (foto iz arhive)

BRĐANKA- OZREN 0:1 (0:0)

Hala sportova, Aleksinac. Sudije: Bratislav Jović, Predrag Vujović (Niš). Strelac: 0:1 Stojaković u 33. minutu. Žuti kartoni: Golubović (Brđanka), Bogdanović, Nikolić (Ozren)

BRĐANKA: ŠUĆUR, JEVREMOVIĆ, CVETKOVIĆ, SAVIĆ, ARSIĆ, Đorđević, Dinčić, Gojković, Golubović, Milošević, Nikolić, Pendo, Stojanov, Majdovac.

OZREN: STOJKOVIĆ, STOJAKOVIĆ, TASIĆ, BOGDANOVIĆ, LAZAREVIĆ, Petroić, Stojmenović, Janković, Živanović, Nikolić, Marijesković.

PORAZ KMF „ALEKSINAC 2015”

Futsaleri Kluba malog fudbala „Aleksinac 2015” poraženi su na svom parketu od ekipe Bele crkve iz Kuršumlije sa 9:3. Na tabeli Treće lige – Istok oni su pali na osmo mesto sa 19 bodova, koliko ima i sedmoplasirani Progres iz Paraćina.

Naslovna fotografija: Ilustracija (izvor: Gugl).