Наши остали празних шака

Оба наша зонаша у минулом, 25. колу Зоне Центар остали су без бодова.

ОФК Напредак 1929 је у Балајинцу играо против Земљорадника и претрпео пораз од 3:0. То је други везани пораз Алексинчана.

ОФК Напредак 1929 (фото из архиве).

Житковачка Морава играла је у Горњем Матејевцу против Јединства. У квалитетној, борбеној и тврдој утакмици која је обиловала бројним шансама на обе стране, Матејевчани су славили са 3:1 (2:1).

ФК Морава Житковац

Изабраници тренера Предрага Ђорђевића заслужили су комплименте за одличну игру, поготово у другом полувремену, два пута су погодили пречку, неколико удараца завшило је поред стативе или тик изнад пречке, међутим овога пута срећа није била на њиховој страни. Гол за Житковчане постигао је Марјановић у 35. минуту.

Ражањ: Буковик – ОФК Брзи Брод 1:2,
Јелашница: Рудар – Малошиште 0:2, и
Орљане: Орљане – ОФК Ниш 3:0

Утакмица у Пуковцу између Пуковца и Наисуса из Рожине није одиграна, а у овом колу слободан је био Делијски вис.

На челу табеле са 50 бодова је ОФК Брзи Брод. Са 48 бодова и утакмицом мање на деоби другог места су Јединство (ГМ) и Пуковац. Када је реч о пласману наших клубова Морава је и даље шеста са 35 бодова, а ОФК Напредак заузима осмо место са 25 бодова.