Minimalac za polufinale

U okviru četvrtfinala Kupa Fudbalskog saveza opštine Aleksinac megdan su podelili zonaš OFK Napredak i opštinski ligaš Jedinstvo iz Bobovišta.

Domaća ekipa je u većem delu susreta bila bolja, pa je na kraju sasvim sasluženo trijumfovala. Jednini pogodak postigao je Milan Tasić u 40. minutu. Rezultat je mogao da bude i veći da je domaći tim u 75. minutu iskoristio kazneni udarac.

Pre početka utakmice minutom ćutanja odata je pošta bivšem fudbaleru Napretka Draganu Radovanoviću Radovani.

OFK NAPREDAK – JEDINSTVO 1:0 (1:0)

Gradski stadion Aleksinac. Sudija: Uroš Radosavljević (Aleksinac). Strelac: 1:0 Tasić u 40. minutu.

OFK NAPREDAK: Miletić (od 46. Stanisavljević), R. Stojanović, L. Janković, N. Cander, Slavnić, Popović (od 46. N. Stojanović), Zeka, Lazić, Rajković, Tasić (od 46. D. Cander), Smiljković.

JEDINSTVO: Milenković, Đorđević (od 80. Trifunović), Dragićević, Adamov, Miletić, Rakić, Milojković (od 60. Zorkić), Stefanović, Stankovićić (od 55. Brzaković), Ranđelović, Stevanović (od 55. Milenković).

Fotografije: Milan Jovanović